Комерційна Нерухомість

ВІДДІЛ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Читати більше
Кожен відділ компанії «Атланта Нерухомість» має свою команду спеціалістів. Відділ комерційної нерухомості складається з чотирьох професіоналів з багаторічним досвідом роботи.

Відділ був сформований компанією у 2004 р. На початку роботи головною діяльністю було адміністрування власних об’єктів. З набуттям досвіду та розширенням штату з’явилися нові об’єкти нерухомості (торгові, складські та виробничі).

З 2016 р. відділ комерційної нерухомості активно та успішно працює на ринку міста Луцька як повноцінний брокер, головними завданнями якого є:

  • продаж комерційної нерухомості в Луцьку;
  • здача в оренду приміщення в Луцьку;
  • пошук за заданими параметрами нерухомості потенційним орендарям та покупцям.

Сьогодні відділ комерційної нерухомості адмініструє близько 20 власних об’єктів комерційної нерухомості у різних областях України.

Статистика відділу комерційної нерухомості за останні 3 роки

Укладено
208
угод
Продано/здано в оренду
98
об’єктів
Загальна площа об’єктів
10 123
квадратних метрів

Гарантія на “якісного” орендаря

  • “Якісний орендар” – орендар, який вчасно та в повному обсязі сплачує орендну плату. Зазвичай до “якісних орендарів” відносять мережевих операторів або тих, хто буде орендувати комерційну нерухомість мінімум один рік.
  • Гарантія “якісного орендаря” – це гарантія для власника комерційної нерухомості безоплатно знайти нового орендаря, за умови, якщо попередньо знайдений компанією “Атланта Нерухомість” припинив оренду приміщення протягом перших шести місяців.

Відеовідгуки Більше відгуків

Більше відгуків
Відстоюємо тільки Ваші інтереси, як власника і не працюємо на дві сторони user (5) 1 (1)

Відповіді на часті запитання

1. Як зв'язатись з нами?

Зателефонуйте нам або напишіть:
+38 (099) 450 69 79  +38 (067) 450 69 79

2. Як ми продаємо?

Завдяки багаторічним напрацюванням, фахівці нашої компанії сконцентрували лише дієві канали просування.

Серед основних – завжди актуальна база потенційних покупців та орендарів, поширення презентації об’єкту на спеціалізованих інтернет-ресурсах, залучення до співпраці агентств-партнерів, та ін.

3. Як продати або здати нерухомість дорожче?

Максимальна вартість нерухомості досягається визначенням найкращого використання об’єкту, описом його переваг та характеристик, подальшої концентрації попиту у цільової аудиторії.

4. Як збільшити ринкову вартість об’єкту або підвищити орендну плату?

Питання є досить глибинним та потребує аналізу через різні методики визначення вартості об’єкту нерухомості.

Якщо коротко, то для збільшення ринкової вартості, при правильному балансі затрат та майбутніх доходів надати об’єкту більших переваг та кращих технічних характеристик з поміж інших чи схожих об’єктів нерухомості.

Для підвищення орендної плати – проаналізувати ймовірних потенційних орендарів, провести вдалу презентацію об’єкту нерухомості, узгодити умови договору оренди.

6. Чому інші агентства беруть дешевше?

За ринкових відносин ціна на той чи інших продукт або послугу визначається через кількість, якість продукту, а також час виконання послуги.

В будь-якому випадку, залучаючи фахівців до вирішення завдань по Вашій нерухомості, зважайте не лише на вартість, але й на сам об’єм та якість цієї послуги.

5. Що таке «Ексклюзивна співпраця»?

Ексклюзивна співпраця – один з різновидів взаємовигідної співпраці між власником об’єкту нерухомості та агентом.

Покликаний закрити потребу власника, в якомога короткі терміни по максимально можливій ціні.

Передбачає ексклюзивні права агента, на обумовлений термін, щодо реалізації індивідуального маркетингового плану по об’єкту нерухомості з подальшим звітуванням замовнику про хід виконаної роботи.

7. Чи працюємо ми із посередниками?

Ми готові співпрацювати з будь-яким учасниками ринку, якщо це призведе до результативної угоди та закриття потреби власника нерухомості.

Якщо в контексті інших Агентств Нерухомості – ми співпрацюємо з Агентствами Нерухомості, які дотримуються кодексу етики та підписали правила системи партнерських продажів (СПП), шляхом залучення їх до реалізації об’єкту нерухомості та рівноцінним поділом комісії.

8. Що робити, якщо не всі документи готові до заключення угоди?

В разі потреби – надає для замовника свої рекомендації щодо приведення документів у належний стан, або ж, по домовленості сторін, робить це «під ключ».

9. Що ж потрібно для того, щоб знайти орендаря?

а) Визначити найкраще можливе використання вашого об’єкту нерухомості.

б) Встановити ринкову, конкурентну ціну.

в) Здійснити комплекс маркетингових заходів, в тому числі – запропонувати об’єкт всім можливим потенційним клієнтам з «Бази потенційних орендарів та покупців».

г) Вибрати найкращий варіант серед зацікавлених клієнтів.

Прості кроки, але складна реалізація. Фахівці нашої компанії вирішують дане завдання в максимально стислі терміни, по найкращій ціні.

10. Що таке «База потенційних орендарів та покупців»?

Всі пошукачі об’єктів нерухомості які звертаються в компанію «Атланта Нерухомість» через систему заявок формують «Базу потенційних орендарів та покупців».

В разі надходження нового об’єкту в роботу, наші спеціалісти першочергово пропонують його «Базі потенційних орендарів та покупців».

Корисна інформація Всі новини