ВІДДІЛ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ – будівлі, споруди або земельні ділянки, які використовуються для комерційної діяльності з подальшим отриманням постійного прибутку або приросту капіталу, доходу від оренди, інвестиційного доходу. Комерційна нерухомість включає в себе офісні будівлі, об’єкти промисловості, готелі, торгові центри, магазини, сільськогосподарські підприємства, склади та гаражі, земельні ділянки.

ВІДДІЛ комерційної нерухомості Атланта Нерухомість був сформований у 2004 р. Основним видом діяльності на початку створення відділу було адміністрування об’єктів компанії (в основному офісних будівель). З набуттям досвіду та розширенні штату професіоналів відділу в управлінні з’являються як торгові, складські та виробничі об’єкти нерухомості так і приміщення що передаються в довірче управління компанії.

ЗАГАЛОМ, на сьогодні, відділ комерційної нерухомості адмініструє близько 20 об’єктів комерційної нерухомості у Волинській, Тернопільській, Львівській та Київській обл.

З 2016 р. відділ комерційної нерухомості активно та успішно працює на ринку м. Луцька як повноцінний брокер, задовільняючи потреби в продажі та здачі в оренду комерційної нерухомості як власникам, так і у пошуку по заданим параметрам потенційним орендарям та покупцям.

ПРАЦІВНИКИ відділу постійно проходять курси підвищення кваліфікації, навчання, відвідують професйні семінари, форуми та тренінги за для надання професійної та якісної ріелторської послуги. Є сертифікованими членами Асоціації Спеціалістів Нерухомості України (АСНУ) що підтверджується свідоцтвами №04-016, №04-017.

БАЖАЄТЕ КУПИТИ, ПРОДАТИ, ЗДАТИ В ОРЕНДУ КОМЕРЦІЙНУ НЕРУХОМІСТЬ?

Залишайте заявку і наші менеджери зв'яжуться з Вами

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

ми зателефонуємо Вам в найближчий робочий час


ВИНИКЛИ ЗАПИТАННЯ?

Зателефонуйте нам - ми обов'язково Вам допоможемо!