У сфері нерухомості успішна співпраця між різними рієлторами може започаткувати плідні ділові відносини і бути вигідною для всіх сторін.

Сьогодні ми розкажемо про успішний кейс здачі в оренду приміщення на проспекті Волі, 29  та нашу співпрацю з іншим рієлтором у Луцьку.

До нас звернулася власниця комерційного приміщення, розташованого у центрі Луцька, на проспекті Волі, щоб здати його в оренду. Її мати порекомендувала Ольгу Синицю, фахівця відділу комерційної нерухомості компанії «Атланта Нерухомість», адже напередодні Ольга успішно здала її приміщення. Фахівець швидко оцінила ринкову вартість оренди приміщення  і почала працювати над пошуком потенційних орендарів.

Ольга зробила  повний цикл маркетингових дій з реалізації приміщення, також  запропонувала об’єкт колегам-рієлторам. Ольга показала приміщення рієлтору з АН «Фабрика Нерухомості», яке теж працює в Луцьку. Вони обговорили можливу співпрацю та зрозуміли, що у колеги є клієнт, який шукає саме таке приміщення, що здавала Ольга.

Замість того, щоб бути конкурентами, колеги-рієлтори вирішили працювати разом. Завдяки спільній роботі вони змогли підвищити свої шанси знайти відповідного якісного орендаря та швидко укласти договір оренди.

У результаті власниця приміщення залишилася задоволена результатом, за який не потрібно переплачувати. Це успішне партнерство також принесло низку інших переваг як для агентів, так і для власника нерухомості.

Однією з важливих переваг співпраці Ольги Синиці та іншого рієлтора була впевненість у тому, що власник нерухомості не втратить жодного потенційного орендаря. Колеги були готові співпрацювати, оскільки  будь-який рієлтор у Луцьку був мотивований показати нерухомість своїм клієнтам.

Ще однією перевагою роботи Ольги з іншими рієлторами стала розширена мережа клієнтів, що шукають подібну нерухомість в оренду. Завдяки співпраці інші агентства змогли розширити свій портфель об’єктів, а фахівець отримала доступ до ширшого кола потенційних орендарів.

У цьому випадку бачимо приклад спільної роботи та мотивацію фахівця відділу комерційної нерухомості залучити всі агентства міста, аби отримати максимально привабливу пропозицію та якісного орендаря для власника в найкоротші терміни. Бажання співпрацювати також дає низку переваг для клієнтів і рієлторів в місті: рієлторська послуга стає більш ефективною для замовника – власника нерухомості.

Розповімо про ще один цікавий випадок.

До компанії «Атланта Нерухомість», а саме до Наталії Татаранюк, звернувся постійний клієнт, власник комерційного приміщення на проспекті Молоді, 4, який хотів здати в оренду свою нерухомість. Складність полягала у тому, що площа приміщення була понад 200 кв. м., також було не дуже зручне планування.

Насамперед було розроблено цілий маркетинговий план:  фото- та відеопрезентація  об’єкта,  обдзвін власної бази заявок, банер, дошки оголошень, публікація у вайбер-групі, власному телеграм-каналі, також було запропоновано співпрацю партнерам-рієлторам, що й дало результат.

Колега-рієлтор з м. Ковель запропонувала об’єкт у Луцьку своїм клієнтам, які були в активному пошуку нерухомості. Після недовгих перемовин було підписано договір оренди. Всі сторони процесу залишилися задоволені: власник приміщення – мережевим орендарем, а рієлтори – плідною співпрацею.

Власники, що співпрацюють з компанією «Атланта Нерухомість», можуть бути  впевнені,  що над реалізацією їхнього приміщення працюватиме не лише наша компанія зі всім маркетинговим циклом, а всі агентства нерухомості міста, за що власнику не треба переплачувати. Адже власник завжди оплачує лише результат, незалежно від того, яким способом він його отримав! Компанія «Атланта Нерухомість» своєю чергою ділиться винагородою за спільну працю з колегами-рієлторами.

Ознайомитись як ми продаємо чи здаємо в оренду приміщення  можна на сайті: https://bit.ly/prodaty-zdaty

Безкоштовна консультація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *