Фразу «хороші сусіди» забувають вказувати хіба що ну дуже ліниві продавці нерухомості. При переглядах квартири 100% покупців запитують: «А сусіди хороші?» – і, отримавши ствердну відповідь, 99% з них заспокоюється і вважають це питання вирішеним. Дивно, але ці «99%» серйозно думають, що якщо зверху хулігани, збоку – наркомани, а навпроти – божевільні, їм так і скажуть. АГА)

Водночас, питання «сусідів» доволі часто не можна вважати абсолютним умисним обманом. Так, деякі із власників не так часто бувають на квартирі, яку продають, дехто є затятим інтровертом, для якого будь-яке спілкування із людьми – на рівні фізичного страждання. Випадки бувають різні, але, якщо комусь здається, що «сусідів не купуєте» (як часто переконують «хороші» рієлтор) – читайте далі та паралельно уявляйте, чи хотіли б Ви поруч з ними жити й ростити своїх дітей.

  • «Сміттєвики-помийники». Дуже частий випадок. Вони тягнуть до себе на квартиру все, що їх зацікавило на найближчих смітниках, в результаті чого весь будинок/під’їзд/сходова клітка пахне амброзією (не завжди вірте словам, що «то все сахарний»), а саме житло – захаращене на рівні полігону в Брище.
  •  «Психічно хворі». Ми не говоримо про людей, рівень адекватності яких визначили самі власники квартири, яка продається («ой, тут Коля живе, больний на всю голову, бо вдягається якось дивно»). Ми говоримо про людей, які мають реальні проблеми з психікою, котрі, наприклад, можуть ходити в під’їзді та безпідставно голосно кричати, іноді – робити це без одягу.
  • Лежачий хворий, який ходить «під себе» і все це тече через підлогу до сусідів знизу.
  • Сектанти й окультисти всіх видів і напрямів. Період активності таких індивідуумів, як правило, припадає на ніч, а це – потенційні ритуальні пісне-співи, хороводи та дивні люди в капюшонах у під’їзді. А ще ж є викликання душ померлих, жертвоприношення і ще багато цікавих фішок.
  • Погодинна оренда житла – справжнісінький бич для сусідів, які живуть у своїх квартирі «постійно».
  • Собачники/кошатники, у яких квартира – не житло, а Ноїв ковчег, де принцип «кожної тварі по парі» зведений до 30 котів/собак на 30-ти квадратах загальної площі.

Про алкоголіків, наркоманів і просто хуліганів і так всі знають?

І, насамкінець, маленький, але дуже важливий нюанс : розірвати договір купівлі-продажу квартири через «незручних» сусідів НЕ-МОЖ-ЛИ-ВО. Тому, якщо купуєте житло серйозно і надовго — треба не розвішувати вуха, а реально перевіряти «від і до»!

Це складно, але все у Ваших руках – або у руках рієлтора-професіонала, послуги якого можна отримати за телефонами (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 або звернувшись у компанію «Атланта Нерухомість».

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *