Ви ніколи не задумувались, для чого люди вчаться грати на гітарі, малюють картини, ходять у спортзал, беруть кредити, отримують другу освіту, прагнуть підвищення, купують невиправдано дорогі речі, відрощують бороду, починають палити, кидають (врешті-решт) палити?

На мою думку, це все – через підсвідоме бажання відчувати себе героєм.

Точніше – бути героєм у чиїхось очах. Як на мене, це тягнеться з дитинства, а саме – зі шкільних років: колишня над консервативна система освіти в основному орієнтувалась на виявлення недоліків і помилок, а не на похвалі – звідси у багатьох людей занижена самооцінка і шалене бажання бути для когось важливим.
Схожа система й у сфері нерухомості.

Пам’ятайте – Ви продаєте не просто квадратні метри, найчастіше придбання нерухомості визначає майбутній образ життя Вашого покупця.

Попестіть людину по її прекрасному, але (дуже часто) травмованому его – донесіть вигоди, які отримає покупець Вашої нерухомості за результатом її купівлі. Хтось нарешті вирветься із міцних обіймів батьків або найкращої тещі/свекрухи; хтось все-таки збільшить житлову площу своєї сім’ї та автоматично подарує окрему кімнату/особистий простір власному сину або дочці; а хтось просто доведе рідним/знайомим/самому собі, що в нього є ще порох в порохівницях і він здатен на масштабні й рішучі кроки та рішення.

Не бачите особливостей у квартирі, яку плануєте продавати? Звертайтесь в компанію «Атланта Нерухомість» – ми знаємо, як перетворити звичайний об’єкт нерухомості у справжнісінького супергероя!

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *