Як і у будь-якій сфері, у нерухомості є свої прикмети та забобони – сьогодні поговоримо про деякі із них.

Прикмета №1

“Мокра справа”

Ви здивуєтеся, але у покупців нерухомості всередині є чарівний компас, який вірно веде їх до омріяного житла. І це – їх сечовий міхур.

Якщо клієнт на перегляді проситься в туалет – відсотків на 90-то він квартиру купить. Принаймні, буде дуже намагатися – перевірено практикою.

Звичайно, Ваше право не пускати у свій туалет незнайому людину, але – запевняю Вас: і на стороні продавця, і на боці покупця ця прикмета працює “на ура”.

Прикмета №2

“Не сподобалось мамі – угоди не буде”

Якщо головній жінці в сім’ї Ваша квартира «не зайде» – її не куплять. Якими б пристрасними не були захоплення інших членів родини.

Якщо ж на перегляді Вашої квартири присутні відразу дві жінки: свекруха й невістка – вітаю, Вам дістався джекпот. Як мінімум, буде весело.

Бувають навіть випадки, коли квартиру для сина «фінансує» його мама, але в результаті обирають те житло, яке більше сподобалось невістці.

Якщо ж обидві жінки на перегляді відверто нудьгують – на жаль, це стовідсотково не ваші покупці.

Прикмета №3

“Птах-балакун”

Якщо до Вас на перегляд прийшов професійний балакун – можете розслабитися, купівлею квартири тут і не пахне.

Головне – не переплутати «говоруна» з «допитливим слідопитом»! Якщо людина прискіпливо запитує про квартиру і наводить приклади/пояснення, чому ця інформація їй важлива – це потенційний покупець.

А балакун говорить про себе, свій життєвий досвід, сьогоднішню політичну ситуацію і взагалі – про все, що завгодно. Такі люди рідко ходять за тим, щоб купувати – найчастіше, вони просто шукають аудиторію.

Прикмета №4

«Свій до свого по своє»

Збіг по датах і місцю народження, любов до собак/котів/морських свинок, вболівання за один клуб, однакові імена – збіг життєвих обставин чи психологічних портерів покупця і продавця завжди є позитивним сигналом в процесі продажу квартири. Головне – вчасно й невимушено виявити подібні ідентичності, далі обидві сторони будуть лише розвивати лінії спільної схожості.

Прикмета №5

«Клієнт завис»

Буває, що в ході огляду квартири клієнт ніяк не може покинути побачені хороми – ніби й питання всі озвучені, і відповіді отримані – а він все не йде. Мнеться з ноги на ногу, мовчки розглядає стелю, задумливо постукує по стіні. Не проганяйте – клієнт «дозріває». Він вже закохався у квартиру і треба лише ще трохи часу, щоб прийняти остаточне рішення – і буде краще, щоб це рішення він прийняв не за межами Вашої квартири.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *