Ви коли купуєте яблука, з якою метою це робите?

На перший погляд – відповідь на поверхні і напрошується сама собою.

Очевидно – щоб знищити весь цей загін рожевощоких кругляшів.

Ні?

Може, тоді через Ньютона? Якби кляте яблуко не вперіщило того по голові, тоді Вас би не катував учитель фізики Василь Панасович Коза за незнання тих хитромудрих формул?

Ні?

Так дайте відповідь – навіщо Вам здались ті яблука?!

Приблизно так починається спілкування менеджерів нашої компанії з потенційними клієнтами, продавцями нерухомості. Рієлтор дістає розпечені щипці діалогу і повільно починає витягувати потрібну йому  інформацію.

У процесі спілкування люди, зазвичай, діляться на дві основні категорії:

  • Балакучі. Розкажуть тобі все про себе, про дітей, сусідів і роботу, коротко надавши дійсно потрібну інформацію. З ними легко, але потрібно мати серйозний запас часу і нелюдського терпіння.
  • Підозрюючі недобре. Недовірливі люди, які вважають, що ми потихеньку у них крадемо. Спочатку – слова та інформацію, а потім – і гроші. Без варіантів.

Для чого менеджер тероризує людей своїми запитаннями? Все просто: у тотальній більшості продаж будь-якої нерухомості – це потреба придбання чогось навзамін. І ось це «навзамін» і є найголовнішим моментом, оскільки саме те, куди Ви в підсумку прибудете зі своїми клунками, меблями, закрутками, туалетним приладдям, пилососом і лижами – і є визначальним у всьому процесі.

Давайте на конкретному прикладі?

Є дядько Коля і тітка Іра, у них квартира, яку вони вирішили продати. Наш рієлтор приїжджає на об’єкт, де в ході переговорів з’ясовується, що безтурботні власники нічого не будуть продавати, якщо не куплять достойного будинку навзамін.

Так от – дядько Коля і тітка Іра, у більші мірі, саме ПОКУПЦІ, а питання ПРОДАЖУ – варто розглядати лише як засіб досягнення кінцевої мети.

І саме МЕТА визначає механізм і терміни будь-якого процесу.

Повірте – рідко коли зустрінеш дійсно «вільний» продаж, де власник хоче розтринькати отримані з продажу нерухомості кошти і потім викликати щире захоплення новоспечених друзів на вокзалі.

Тому – якщо Ви чітко розумієте мету продажу своєї нерухомості, і термін реалізації Ваших цілей має конкретні дедлайни – телефонуйте:         (067) 450-69-79; (099) 450-69-79, допоможемо Вам зберегти час, нерви і гроші.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *