Ремонт квартири, підготовленої до продажу, повинен бути максимально «стерильним»:  фрески а-ля «я-король-всесвіту» на півстіни, бордові стелі «на заказ» і кухня у відтінках заграви апокаліпсису  у жодній мірі не підвищать ціну Вашого об’єкта.

В квартирі «з ремонтом» люди хочуть бачити:

а) вирішення усіх «чорнових» питань: труби замінені, склопакети якісні, ванна у нормальній плитці, кухня з побутовою технікою  і все – функціонує належним чином.

б) дизайн-проект всього внутрішнього простору. Тобто – коли від коридору до балкону все виконано в єдиному стилі і органічно «перетікає» з одного в інше: місця зберігання вдало вписані в інтер’єр, розетки і вимикачі – у достатній кількості й органічно розподілені по всіх кімнатах, санвузол і кухня укомплектовані  і т.д. У випадку наявності усього вищезазначеного – такий ремонт і ціну підніме, і продасть квартиру швидше.

Проблема лише в тому, що все-одно від такого ремонту продавець поверне собі тільки 70% вкладень.

Якщо у Вас варіант – «а», Ваша квартира продасться швидко і з максимальною вигодою для Вас.

Якщо варіант «б», тоді ціна має вторинне значення – на перше місце виходить правильне позиціонування квартири, щоб «той самий» покупець її побачив, оцінив і закохався.

Для точної оцінки Вашої нерухомості Ви завжди можете написати нам в директ або за телефонами (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 – наші спеціалісти вивчать усі можливі переваги Вашої квартири і складуть індивідуальний аналітичний зріз з ціновими рекомендаціями.

Звісно – Б-Е-З-К-О-Ш-Т-О-В-Н-О!

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *