Тема нерухомості – одна із найбільш популярних у середовищі нашого спілкування. Кожного дня менеджери компанії “Атланта Нерухомість” спілкуються з величезною кількістю людей на різноманітні житлові питання, але, що цікаво – коли мова заходить про можливість купівлі власної оселі – більшість відповідає невпевнено і з неприхованим острахом. 

Дивно, але люди готові витрачати свій час і здоров’я на некохану дружину/чоловіка, ненависну роботу та орендоване житло, в якому не можна завести кішку – про яку, до речі, мріялось з дитинства. І, в той самий час, більшість людей не відчувають великої боязні за безцільно прожиті роки та втрачені можливості.

Людей лякає невідомість.

Для нашого мозку повсякденний усталений ритм життя – нормальний та абсолютно зрозумілий процес, який не передбачає виходу зі звичної зони комфорту.

Разом з тим, замислюючись про будь-які зміни, ми не знаємо, чим це може скінчитись: мозок автоматично не може спрогнозувати можливі наслідки й видає першочергову реакцію – страх.

Цей сигнал обробляє кора головного мозку, перетворює острах в сумніви, котрі трансформуються у роздуми. Тяжкі роздуми, котрі малюють страшні картини майбутнього, НЕВІДОМОГО майбутнього.

Як з цим боротися?

По-перше, розберіться у собі та вирішіть – Вам дійсно потрібна купівля житла у цей момент? Якщо так – давайте відповідний сигнал своєму мозку і починайте прямо зараз щось робити заради здійснення своєї цілі. Наприклад – зателефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 і запишіться на безкоштовну консультацію фахівця з нерухомості.

По-друге, складіть план. Чіткий алгоритм власних дій мінімум на один місяць. У такий спосіб Ви покажете мозку приблизну картину свого майбутнього, що однозначно послабить внутрішні психологічні переживання.

І по-третє: не чекайте, допоки вам стане «нудно» жити у звичному середовищі. Повірте – Ваше життя занадто цінне, щоб жити просто «нормально» – живіть «краще за всіх».

І – не бійтеся змін. Особисто мене «болото буденності» лякає більше, аніж «океан можливостей»)))

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *