Чи відомо Вам щось про квартиру-студію? Що собою являє така нерухомість?

Насамперед — це житлове приміщення у відкритому просторі, де немає міжкімнатних стін і окремих кімнат, окрім вхідних та дверей у санвузол. Завдяки тому, що це квартира вільного планування, зонування у такому житлі можна робити по власному бажанню. Відсутність внутрішніх перегородок значно спрощує і робить інтер’єр невимушеним.

Чим студія відрізняється від квартири? Комфортне відкрите планування: просторе студіо із зоною кухні-вітальні. Тобто:

– Менша площа, ніж звичайна квартира. Навіть найбільша студія буде менша за площею, ніж квартира. – Відсутність стін. Немає прихожої та окремої зони кухні.

– Єдиний стиль. Якщо у квартирі можна створити окремо стиль для кожної кімнати, то в студії це неможливо.

– Відсутність планування. В студії його не передбачено.

– Візуальний ефект. Завдяки відсутності стін, житловий простір здається більшим.

Квартира-студія не передбачає ізольованої кухні у вигляді окремої кімнати. Якщо Ви полюбляєте готувати кулінарні шедеври, придбайте надійну витяжку задля Вашого комфорту.

Зона спальні також не відокремлена від іншого житлового простору. Проте, її можна ізолювати завісами, ширмою чи рухомими перегородками.

Які ж переваги такої нерухомості?

– Низька вартість, економія коштів. Бюджетне житло. За оцінкою експертів, такі квартири на 15-20% дешевші від звичайних квартир. Таке житло буде чудовим варіантом для молодих сімей, початкових спеціалістів.

– Вільне планування, функціональність і ефективність простору.

– Природне освітлення. В студії, зазвичай, передбачені великі вікна, якими забезпечується хороше освітлення.

– Хороша акустика. Це слугуватиме і є великим плюсом для творчих людей – музикантів, та любителів слухати музику або переглядати фільми у хорошій звуковій якості.

Які ж мінуси квартири-студії?

– Мала площа. На вирішення цієї проблеми приходить ідея про купівлю компактних меблів та техніки або меблів-«трансформерів».

– Відсутня прихожа. Немає коридору, тому весь пил проникне з під’їзду в квартиру.

– Єдина площа. Відсутність перегородок. Запахи з кухні. Потужна витяжка має стати обов’язковим елементом квартири-студії.

– Відсутність особистого простору. Якщо у такому помешканні проживає більше ніж одна людина, то варто бути готовим до того, що особистого простору буде мінімум.

Незважаючи на всі плюси та мінуси квартири-студії, це житло не зовсім підійде для сімей з дітьми, великих сімей, людей, кому потрібен особистий простір. Проте, слугуватиме затишним та комфортним житлом для одиноких молодих людей, молодих пар, творчих людей або студентів.

Вибір за Вами!

Алла Січко,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *