В кожного з власників нерухомості у свій час виникає завдання – продати квартиру, будинок чи земельну ділянку. Тоді продавці житла думають – варто це робити самим або краще довірити цю роботу професіоналам, щоб продати нерухомість максимально дорого за короткий термін і з мінімальними ризиками. У деяких власників ще є спокуса все зробити самому і заощадити, хоча в сьогоденні, люди цінують якість роботи та свій час — багато хто приймає рішення звернутися до професійних рієлторів.

Що отримує продавець нерухомості, якщо співпрацює з досвідченим рієлтором?

  • Економія часу. Знайти покупця швидко можна лише в тому випадку, коли ви продаєте свою нерухомість набагато дешевше від ринкових цін. Якщо ви вирішили діяти самостійно, вам доведеться витратити багато часу на пошуки охочих придбати вашу квартиру. Рієлтор покупця на вашу квартиру знайде швидше, по-перше, у нього вже є власна клієнтська база, серед якої й ті, хто готовий придбати саме ваше житло, по-друге, взаємодіє з іншими рієлторами, що дозволяє суттєво скоротити час продажу нерухомості.
  • Грамотна презентація та продаж вашої квартири. Для кожного власника його житло є найкращим варіантом з масою переваг і одним тільки недоліком — немає покупця. Рієлтор зможе правильно визначити плюси та мінуси вашої нерухомості, допоможе при необхідності усунути мінуси й гідно піднесе всі плюси, взявши всі питання спілкування з потенційними покупцями на себе. Рієлтор правильно оцінює нерухомість (що дозволить створити попит на об’єкт) та знає як підвищити її вартість (наприклад, як правильно провести передпродажну підготовку).
  • Гарантія надійності угоди. Рієлтор не просто допоможе продати вашу нерухомість, а й проконсультує вас по списку необхідних документів для продажу вашої квартири, і якщо будь-яких документів у вас не буде вистачати, то зможе посприяти для їх отримання.
  • Супровід угоди та процедури розрахунків. Для вашого спокою рієлтор буде супроводжувати вас під час укладання угоди та розрахунках. Досвідчений фахівець агентства нерухомості проконсультує вас з питань оподаткування при продажу нерухомості.
  • Економія коштів. Так, при зверненні в агентство нерухомості вам доведеться витратитися на послуги рієлтора, але у кінцевому результаті ви можете добре заощадити. По-перше, рієлтор буде зацікавлений у продажу вашої квартири дорожче і докладе максимум зусиль для того, щоб продати об’єкт за бажаною для вас ціною. По-друге, звертаючись в агентство, ви вигідно економите на рекламі вашої квартири.
  • Економія власних зусиль і нервів при розв’язанні житлових питань. Відомо, що купівля-продаж житла одна з найбільш стресових ситуацій, в якій навіть найстійкіші люди можуть втратити самовладання. Досвідчений рієлтор з надійного агентства нерухомості впевнено і спокійно зможе розв’язати Ваші житлові проблеми.

Отже, переваги співпраці з професійним рієлтором — очевидні. Залишилося правильно обрати агентство нерухомості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *