Процес купівлі-продажу житла само собою не є простим. Одним і напевне найважливішим етапом продажу нерухомості є визначення правильної ринкової ціни.

Коли рекламується квартира за завищеною чи заниженою ціною, то ринковою ціною це назвати тяжко.

• У першому випадку люди майже не дзвонять та не йдуть на огляди. Процес продажу затягується, власник змушений додатково витрачати кошти на рекламу, ціна поступово знижується і весь цей процес триває довго і не є ефективним. У результаті об’єкт стає свого роду «висяком» на ринку.
• У другому випадку телефон – «гарячий». Не встигнувши в процесі підняти ціну, власник зазвичай продає за нижчою ринковою ціною.

А як визначити ту ж саму правильну ринкову ціну?

Варіантів є кілька:

  1. Метод тестування ринку – поставити дуже високу ціну. Якщо люди реагують погано –ціну знижують, або ж через тривалий час взагалі припиняють продаж.
  2. Допомога оцінщика. Зазвичай не дає хорошого результату, оскільки ціна взагалі не відповідає ціні для продажу об’єкта.
  3. Консультації в кількох агентствах одночасно. Імовірніше, це не дасть адекватної ціни для продажу, адже почувши десятки відповідей, власник вибере щось середнє.
  4. Вибір професіонала своєї справи – першокласного менеджера з продажу нерухомості, який конкретно та чітко покаже об’єктивний поетапний підхід до продажу вашого житла. Це дасть змогу зробити продаж швидким та ефективним за максимальною ринковою ціною.

Дискутувати можна довго, але вибір залишається лише за вами. Успіхів вам!

Ірина Лухтай,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *