Нині розповідаємо про те, які ж переваги укладення ексклюзивного договору продажу нерухомості та які при цьому особливості взаємодії продавця та агентства.

Ексклюзивність договору полягає у тому, що власник нерухомості, який хоче продати її безпечно, у короткий термін і з максимальною вигодою, доручає продаж лише одному агентству нерухомості. Звичайно, він має бути впевнений у професіоналізмі та сумлінності його фахівців. Агентство, своєю чергою, отримує виключне право на обслуговування клієнта, а власник нерухомості підписує ексклюзивний договір, отримує гарантію продати свою нерухомість за максимально можливу ціну.

Переваги ексклюзивної послуги:

1. Захищаємо лише Ваші інтереси! Продати об’єкт за максимальною ціною – це не те саме, що просто знайти покупця.
2. Світова практика доводить, що тільки концентрація інформації про усіх потенційних клієнтів у руках одного агента з ексклюзивним правом проводити переговори з усіма покупцями дозволяє досягти максимального результату.
3. Власнику немає необхідності звертатись до різних посередників. Ми самі інформуємо колег про об’єкт, залучивши їх до співпраці.
4. Досвід проведення переговорів і переконання покупців у перевагах і цінності об’єкта. Візьмемо участь у складних, конфліктних переговорах замість Вас. Ви збережете свої нерви та час.
5. З ексклюзивом у Вас буде комфортний режим спілкування з одним агентом, який буде звітувати в узгоджений час.
6. Тільки така робота дозволяє проводити максимально ефективну відкриту рекламу об’єкта.

Найголовніше – чесна угода, ніяких коштів наперед, оплата – тільки після виконаної роботи!

Рієлтори та агентства нерухомості у всьому світі працюють за ексклюзивними договорами. Тож обравши перевірене агентство, уклавши ексклюзивний договір, за яким рієлтори працюватимуть, власник нерухомості не лише нічого не втрачає, а й отримує професійні послуги і низку переваг: продаж у короткий термін за максимальною ціною з економією часу та нервів.

Вибір за Вами, а ми – завжди раді допомогти! Консультації надаємо безкоштовно!

Алла Січко,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *