«Вирішили придбати власне житло? Готуйтеся – завжди знайдуться люди, котрі можуть стати на заваді здійсненню Ваших задумів» – зазначає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Хоміч Дмитро.

Ось мій «ТОП» порадників, думку яких варто чути, але не дуже прислухатись.

1. Ваші батьки. Особливо – якщо ви живете разом з ними. Дітьми, які поруч – набагато легше управляти. Коли ми приймаємо рішення, де є ризики і боязнь невідомого, наші батьки, як правило, бояться ще більше самих нас. Багатьом із старшого покоління навіть уявити важко, що на квартиру можна самостійно заробити! Що незрозуміло – небезпечно, а батьки дуже болісно реагують на можливі ризики у житті своїх дітей. Так, вони за Вас хвилюються і мають найблагородніші наміри, але, у той же час, батьки дуже часто зупиняють Вас у розвитку і підсвідомо тягнуть у «своє» болото. Власне житло – власні правила і власне життя.

2. Ваші знайомі, які віддають перевагу дорогим ресторанам, мандрівкам і вартісним автомобілям. Їм не важливо, що після селфі з дорогого курорту чи пафосної вечірки вони повертаються у свою тісну однушку-хрущовку без ремонту. Вони вважають, що економити, заощаджувати та інвестувати – «не круто», оскільки з цього не зліпиш привабливий профіль в інстаграм. Подумайте, що для вас важливіше – гламурні фоточки чи впевненість у завтрашньому дні?

3. Ваші знайомі, у яких є власне житло – як правило, придбане за батьківські гроші або отримане по спадщині від бабусь-дідусів або тих-таки батьків. Вони переконані, що малосімейки купують лише жебраки або гастарбайтери, а жити на 40-му чи в районі Цукрового – «ужасний ужас ». Якщо Ви соромитесь зізнатись знайомим, яке житло придбали (за власні кошти) – подумайте, чи вам взагалі потрібні подібні «друзі».

4. Токсичні родичі або колеги по роботі, які постійно сумніваються у ваших можливостях і відкрито не вірять у Вашу змогу приймати правильні рішення. Пам’ятайте – у людей, котрі не мають вагомих здобутків і які живуть у полоні власних внутрішніх комплексів, найбільше бажання – обрізати крила мрій у свого оточення.
Завжди знайдуться ті, хто будуть сіяти сумніви і відмовляти Вас від прийняття радикальних рішень. Головне пам’ятати, що це – Ваше життя, Ваші гроші і Ваше майбутнє житло.

І насамкінець – британські вчені з’ясували, що самий щасливий кіт – той, у якого є своя коробка. Навіть якщо вона невелика і далеко не ідеальна – щастя кота від того не меншає. Подумайте про це.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *