З часів Радянського Союзу у наших людей є стереотип, що тільки одна людина – «господар», «хазяїн», «власник» – має змогу вирішувати усі питання «тут і зараз», а решта – нікчемна прислуга з категорії “принеси/подай/звали”. «Ой, якщо Ви будете такі принципові і не захочете скидати по ціні, ми знайдемо власника і домовимось без Вас» – популярна фраза покупців нерухомості, які намагаються у такий спосіб тиснути на ріелтора «від продавця»: зазначає менеджер відділу житлової нерухомості Хоміч Дмитро.

Дзуськи.

На дворі XXI століття і правила змінилися. Люди все частіше прагнуть зекономити свій час і наймають професіоналів для вирішення власних непрофільних завдань.

Повірте – спроби “прорватися” через кордон представника інтересів (без належної причини) явно не допоможуть придбати об’єкт, який Вам сподобався.

І ось чому.

«Обійшовши» агента з нерухомості, Ви сигналізуєте продавцю про наступне:
– у Вас немає почуття такту і правила Вам не писані;
– ви не цінуєте час і особистий простір власника – людина найняла фахівця для вирішення свого, а його зненацька турбують люди «зі сторони»;
– ви надто підозрілі – передану ріелтором інформацію Ви не сприймаєте за «чисту монету» і можете прискіпуватись по всіх наступних можливих нюансах майбутньої угоди.

Коли можна турбувати власника:
– через відмову ріелтора показувати або продавати виставлений об’єкт без об’єктивного пояснення причини;
– інформація у рекламному оголошенні грубо суперечить фактичним характеристикам об’єкта (неправдиві фото; неправильна адреса; невідповідність заявленій площі, поверху і плануванню, т.ін.).

У всіх інших випадках не шукайте генерального директора «Фокстроту» особисто відповісти Вам на питання – як працює чайник на вітрині і яка його остаточна ціна.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *