Заощаджувати і чекати чи купувати і жити – кращий варіант при купівлі квартири

У нерухомості я бачив багато історій із щасливим кінцем і у всіх є дещо спільне: люди не чекали «ідеального часу» або «найбільшого бюджету». Вони рухалися вперед з тим, що є, – розповідає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Дмитро Хоміч.

А чи не краще просто заощаджувати?

Не краще. Скільки разів в Україні ми проходили сценарій, коли гроші перетворювались у звичайні папірці впродовж годин або лічених днів? Можливо, варто піти іншим шляхом?

Наприклад, на моїх очах і за моєї участі, «вбита» хрущовка на першому поверсі через кілька років перетворилась у видову двокімнатну квартиру в 5 хвилинах від парку і школи, такої бажаної для навчання дочки.

«Але це ж не з нуля» – скажете Ви. Так, не з нуля. Але перед цим був майже нуль, а перша квартира купувалась на межі можливостей.

Я часто отримую дзвінки і повідомлення в месенджерах по типу «А можна купити двокімнатну новобудову з ремонтом, ближче до центру, за 30 000 дол?».

Ні, не реально. Виняток – якийсь геморойний геморой з документами або власниками.

Змиріться – якщо Ви самостійно моніторите ринок нерухомості вже не перший місяць і не можете знайти бажаний варіант – рієлтор не зробить для Вас дива. Але справжній фахівець допоможе Вам побудувати шлях, де невеликі стартові заощадження переростуть у вдалі інвестиції, які по результату дадуть площу, куди поміститься Ваша мрія.

Тому – треба «ворушитися».  Тут і зараз.
За моїми спостереженнями, всі, хто «ворушиться», в результаті виграє.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *