Про іпотеку, як реальний механізм чи надію, розказує керівник напрямку «житлової нерухомості» компанії “Атланта Нерухомість” Роман Вольчинський:

“Насправді, іпотека — це єдиний доступний спосіб для людини чи родини купити житло мрії, не маючи повної суми коштів, або маючи часткову суму (не менше ніж 20-30 відсотків від вартості об’єкта). Даним механізмом користуються усі цивілізовані країни світу.

На сьогодні НБУ значно знизив облікову ставку, що дало можливість зменшити відсоткові ставки по іпотечних кредитах. Відповідно банки пропонують для своїх клієнтів від 10 до 15 відсотків річних, але звертаю увагу, що потрібно детально вивчати пропозиції на рахунок комісій та інших платежів.

За інформацією з відкритих джерел, за перший місяць роботи програми з надання доступної іпотеки для населення, загальний обсяг наданих позик склав 75 млн. грн. (понад 200 іпотечних кредитів), а до кінця року іпотечний портфель банків може становити не менше 3 млрд. грн.

Надіюся, що ці прогнози стануть реальністю і кожен бажаючий отримати іпотечний кредит зможе, це зробити легко та доступно, при тому маючи ресурс для сплати та погашення усіх платежів.”

Роман Вольчинський,
керівник відділу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *