На запитання «Як купити чудову квартиру, але через рік зненавидіти її настільки, щоб без крихти жалю виставити на продаж?» менеджер відділу житлової нерухомості Дмитро Хоміч відповідає: «Легко! Якщо вибирати квартиру без врахування специфіки будинку, в якому Ви її купуєте.

Цегла, «панелька», «хрущовка», «чешка», «вторинка», новобудова – це все зрозуміло і на поверхні. Я ж рекомендую звернути увагу на менш очевидну деталь.

Кількість трикімнатних квартир, які одночасно продаються у тому чи іншому будинку – дуже яскравий і важливий індикатив.

Чому саме «трьошки»? Тому що такі квартири найчастіше беруть з думкою подальшого особистого проживання, «всерйоз і надовго» і не за останні гроші.

У той же час, власники однокімнатних квартир дуже часто толерантно закриють очі на окремі суперечливі моменти – розуміючи, що це не їх останнє житло, не за горами переїзд у більшу квартиру або власний будинок, а всі можливі проблеми їх теперішньої «однушки» впадуть вже не на їх голову.

Пам’ятайте – якщо ж з будинку, як щури з корабля, «побігли» власники трикімнатних квартир – з будівлею явно щось не так. Тут або проблеми зі стінами, халепа з комунікаціями чи інші серйозні неприємності.

Починаючи пошук нового житла, починайте з аналізу району, потім – конкретного будинку і лише тоді – планування, ремонт, види з вікон і улюблені шпалери Вашої бабусі.”

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *