На запитання «Як купити чудову квартиру, але через рік зненавидіти її настільки, щоб без крихти жалю виставити на продаж?» менеджер відділу житлової нерухомості Дмитро Хоміч відповідає: «Легко! Якщо вибирати квартиру без врахування специфіки будинку, в якому Ви її купуєте.

Цегла, «панелька», «хрущовка», «чешка», «вторинка», новобудова – це все зрозуміло і на поверхні. Я ж рекомендую звернути увагу на менш очевидну деталь.
Кількість трикімнатних квартир, які одночасно продаються у тому чи іншому будинку – дуже яскравий і важливий індикатив.
Чому саме «трьошки»? Тому що такі квартири найчастіше беруть з думкою подальшого особистого проживання, «всерйоз і надовго» і не за останні гроші.
У той же час, власники однокімнатних квартир дуже часто толерантно закриють очі на окремі суперечливі моменти – розуміючи, що це не їх останнє житло, не за горами переїзд у більшу квартиру або власний будинок, а всі можливі проблеми їх теперішньої «однушки» впадуть вже не на їх голову.
Пам’ятайте – якщо ж з будинку, як щури з корабля, «побігли» власники трикімнатних квартир – з будівлею явно щось не так. Тут або проблеми зі стінами, халепа з комунікаціями чи інші серйозні неприємності.
Починаючи пошук нового житла, починайте з аналізу району, потім – конкретного будинку і лише тоді – планування, ремонт, види з вікон і улюблені шпалери Вашої бабусі.”
Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості
Читайте також:
- Звільнення від сплати пенсійного збору при купівлі житла вперше: Чи все так просто?
- Топ 7 фраз які НЕ варто казати при продажі нерухомості
- 5 критеріїв вибору квартири для життя. Думка експерта
- Як вибрати ділянку під забудову
- Чи безпечно самостійно проводити показ: думка експерта
- Іпотека: думка експерта.