У телефонній розмові власники нерухомості інколи дивуються, а дехто навіть обурюється: «звідки у вас мої контакти?!», «я не бажаю зараз співпрацювати з рієлторами».

Для чого ми телефонуємо власникам?

Пояснимо на реальному прикладі, чому саме в інтересах власника, щоб розмова з рієлтором таки відбулася.

У жовтні 2020 року власник, з яким у нас двічі була успішна співпраця, зателефонував і повідомив, що у зв’язку з карантином його орендар почав платити за оренду удвічі менше . Він запитав, чи є у нас орендар на заміну, який готовий платити більше. Звісно, що конкретного орендаря, який на той момент був готовий «заїхати» в приміщення, у нас не було. Без договору ми не шукаємо зацікавлених в приміщенні, адже клієнти, з якими наші обов’язки закріплені договором, – у пріоритеті.  Але у нас є контакт власника!

Один з об’єктів, по якому ми працювали і щодо якого в нас підписаний договір, з різних причин не підійшов одному із потенційних орендарів. Більш детально кваліфікувавши запит орендаря та з’ясувавши критерії приміщення, ми припустили, що йому може підійти об’єкт, про який йшлося вище. Після цього ми одразу зателефонували до власника і запропонували йому співпрацю. Власник, не довго думаючи, погодився. У той же день ми підписали договір.

Далі ми показали його приміщення нашому орендареві.  Він, в свою чергу, взяв паузу обдумати пропозицію. Але, ще не дочекавшись вечора, погодився на ціну, яка задовольнила обидві сторони. За три дні договір оренди було підписано і всі деталі узгоджено.

Отже, не маючи підписаного договору з компанією “Атланта Нерухомість” про здачу приміщення в оренду, а просто перебуваючи в базі власників нерухомості та маючи пасивний контакт з менеджером відділу комерційної нерухомості, власнику вдалось збільшити свій дохід вдвічі.

Чи можуть бути абсолютно вигідні та прибуткові для Вас пропозиції? – Так.

Чи зобов’язані Ви приймати всі пропозиції? – Ні.

Питання тільки у тому, чи готові Ви вислухати пропозиції, які ймовірно збільшать Ваш дохід?

Звертайтесь до компанії “Атланта Нерухомість”, щоб фахівці відділу комерційної нерухомості Вас проконсультували конкретно щодо вашого приміщення і ринку комерційної нерухомості в Луцьку загалом.

Ольга Синиця,
менеджер відділу комерційної нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *