Будь-який власник чи посередник, який стикався з продажем або здачею комерційного приміщення, хоче не лише чекати на вхідні дзвінки від потенційних клієнтів, а одразу розіслати пропозицію усім зацікавленим клієнтам, які шукають приміщення в такій локації, бюджеті та площі. Але чи є таке місце, де наявні всі потенційні клієнти, яких зараз цікавить саме ваше приміщення?

Так – є!

Щодня фахівці відділу комерційної нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” отримують вхідні дзвінки, як від власників комерційної нерухомості, так і від бажаючих орендувати або купити приміщення.

Оскільки послуги для потенційних орендарів (покупців) є безоплатними – вони з радістю залишають свої заявки (площа, ціна, місце розташування), щоб фахівці компанії “Атланта Нерухомість” підібрали їм бажані варіанти.

Як тільки у нас з’являється новий об’єкт, менеджери відділу комерційної нерухомості вносять його в базу, яка підбирає потенційних покупців або орендарів виходячи з параметрів приміщення. Наступним кроком, менеджери одразу надсилають презентаційні матеріали потенційним орендарям (покупцям). Тобто база потенційних орендарів і покупців – це цільова аудиторія, якій потрібно саме те, що є у Вас!

База потенційних клієнтів – це один з найважливіших інструментів для здачі (чи продажу) нерухомості. Зазвичай у власників цей інструмент відсутній, оскільки напрацьовується багаторічною та систематичною роботою. Наші фахівці роблять це щодня, на відміну від власника нерухомості, який займається цим, здебільшого не частіше 1 разу на рік.

Для прикладу: приміщення площею 70 м. кв. і орендною платою до 20 тис. грн. база потенційних орендарів підбирає 295 активних потенційних орендарів.

Зателефонуйте саме зараз (067) 450-69-79, (099) 450-69-79 і дізнайтеся скільки для Вас підбере клієнтів наша база потенційних орендарів і покупців.

Ольга Синиця,
менеджер відділу комерційної нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *