Цегляні будинки – найбільш популярні і «зрозумілі» у середовищі потенційних покупців. Можна стверджувати, що квартири у цегляних об’єктах – найбільш затребувані на ринку нерухомості Луцька.

Основні переваги цегляних будинків:

Міцність і надійність. Цегла стійка до зовнішніх впливів – змін температури, рівня вологості, появи грибка, цвілі, пожежі, впливу гризунів і комах. З огляду на вище зазначені моменти підвищується загальний термін експлуатації будинку з цегли.

Екологічність. Цегла виготовлена з натуральних матеріалів, тому не містить шкідливих для людини речовин.

Комфортний мікроклімат. Завдяки унікальним властивостям цегли, каркас будинку буквально «дихає», що дозволяє влітку не відчувати спеку, а взимку зберігати тепло в квартирі.

Високий рівень звукоізоляції. З огляду на матеріал і товщину міжквартирних стін, звуки у цегляних будинках ефективно поглинаються і розсіюються, нівелюючи можливі незручності для жителів сусідніх квартир.

У той же час, потрібно пам’ятати про можливі недоліки нерухомості із цегли:

Усадка. Цегляні будівлі дають істотну усадку, тому рекомендується починати внутрішній ремонт  тільки через деякий час після зведення стін.

Фундамент. Для цегляних стін необхідний більш потужний фундамент, що неодмінно позначиться на загальній вартості будівництва будинку.

Терміни будівництва. Через трудомісткість процесу і відсутність автоматизації, зведення цегляного будинку є доволі тривалим і, отже, більш дороговартісним. Крім того, при будівництві будинку з цегли використовується метод «мокрої» кладки, яку категорично заборонено проводити під час сильних морозів і проливних дощів.

Підвищена теплопровідність. Вважається як недоліком, так і перевагою. Якщо цегляний будинок довго не опалювати, то в ньому буде достатньо холодно і сиро. У свою чергу, щоб тепло довго зберігалося, квартира повинна бути добре «прогріта».

Вартість. Як ми вже згадували вище: цегляна кладка – ручна робота, а така праця завжди оцінюється дорожче. Відповідно – і ціна на «цегляну» нерухомість буде вища.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *