Багато людей щось дуже хочуть, але відкладають на потім, НЕ ЗАРАЗ. Це – дуже давня звичка, закладена з дитинства. Бабця купувала найкращий одяг, щоб «було в чому поховати». Нам купували нове взуття, але ніхто в ньому не ходив – бо хай ще полежить, «на свято вдягнеш». Дитина хоче омріяну іграшку, але навіщо зараз купувати – але ще почекаємо, «може глянемо ще десь».

А з нерухомістю ситуація взагалі катастрофічна. Відверто кажучи, багатьом було б непогано перш ніж звертатись до рієлтора попрацювати з самооцінкою, параноєю та іншими страхами. От вибрали крутезний варіант, все супер, подобається, але – може НЕ ЗАРАЗ? Тяжка ситуація в країні, курс скаче, війна…

Відпустка НЕ ЗАРАЗ, автомобіль НЕ ЗАРАЗ, новий одяг НЕ ЗАРАЗ, з нерухомістю також почекаю. А може – ціни впадуть або знайду кращий варіант.

Люди не вміють ЖИТИ.

А потім раз – і тобі вже 40. Ой, та ще трішки можна почекати, адже в 50 життя ж тільки починається. Не хочу драматизувати й бути фаталістом, але до 50-ти можна і не дожити. І шкодувати про дуже багато варіантів, котрі попали під категорію «на потім».

Є нагальна потреба у новому житлі й знайшли чудовий варіант – дерзайте, саме ЗАРАЗ найкращий час для цього рішення. Ви заслуговуєте на щасливе життя саме в цей момент. А правильними союзниками при прийнятті подібних рішень стануть спеціалісти компанії «Атланта Нерухомість», які Вам реально допоможуть зробити правильний вибір.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *