Реальний кейс із рієлторської практики – тільки но ми сформували ціну за об’єкт і виставили його на продаж, в той самий день з’явився ВІН – наш перший покупець. Це був клієнт, який проглянув усі об’єкти в схожих характеристиках, він реально стомився від постійного пошуку і ця людина стовідсотково знає, що шукає і впевнена у своєму виборі.

Ідеальний покупець, чи не так?

Приходить цей клієнт на об’єкт, спокійно, виважено та не поспішаючи його оглядає і каже власнику, що готовий придбати його нерухомість.
Власник – в шоці.

«Як так? Вже готовий купити? Тож нерухомість в Україні не продається! Ринок стоїть, а тут перша людина з вулиці хоче придбати моє житло? О ні, моя нерухомість коштує більше. Значить – я продешевив і підіймаю ціну! Продамо дорожче!»

Жадібність, подвоєна на внутрішні сумніви – ніколи не була надійним союзником при прийнятті рішень. І жоден внутрішній голос розуму або рекомендація рієлтора-професіонала тут не допоможуть.

Потенційний РЕАЛЬНИЙ покупець відмовиться і піде, а наступного такого можна чекати дуже і дуже довго. А можна – і не дочекатися взагалі.
Запам’ятайте: перші клієнти – найважливіші, вони знають, що хочуть і реально налаштовані на придбання. А внутрішні сумніви треба бороти ще до прийняття рішення щодо продажу – це одна із рекомендацій спеціалістів компанії «Атланта Нерухомість», яку озвучують власнику об’єкта до моменту підписання договору про співпрацю. Телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 – будемо раді допомогти!

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *