«Ой, та вже набудували у тому Луцьку і ніхто не живе», «Війна, кому та нерухомість потрібна», «Де взяти гроші на ті дорогущі квартири», «Та скоро ті квадрати подешевшають у кілька разів».

Знайомі фрази, еге ж?

Моя особиста думка – катастрофічного обвалу ринку нерухомості Луцька не буде, оскільки ЛЮДИ ЗАВЖДИ ХОЧУТЬ ЖИТИ ОКРЕМО. Діти не хочуть жити з батьками, та і батьки, відверто кажучи, у більшості своїй не горять палким бажанням вічно жити із своїми чадами. Про внуків я взагалі  скромно промовчу.

Починаючи з 17-18 років будь-яка свідома людина починає шукати роботу і однозначно задумується про власне окреме житло. І жодні зовнішні фактори не зупинять цей процес остаточно.

Кілька днів тому гостював у знайомих, у них двокімнатна квартира, де одночасно проживає СЕМЕРО людей. Ну як проживає – НОЧУЄ, адже вдень кожен мав свою зайнятість: хтось на роботі, хтось у школі чи в садочку. Хтось реально вважає, що це ідеальні комфортні умови проживання, де усіх все влаштовує?

І схожу ситуацію я бачу у кожній другій-третій квартирі, які сьогодні оглядаю в ході своєї професійної діяльності. І я постійно чую людей, що вони шукають шляхи вирішення своїх житлових питань: десь – через наддинамічний постійний моніторинг наявних пропозицій по ринку, десь – через продаж наявної власної нерухомості, десь – через освоєння банківської іпотеки чи інших форм позики.

Люди стомились чекати на перемогу – наші люди вже готуються її зустрічати.

А де, як не у власному новому житлі, святкувати вікторію над рашистською пітьмою?

Телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 – допоможемо з вигідним продажем або вдалим придбанням.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *