При купівлі житлової нерухомості однозначно варто звертати увагу на утеплення зовнішніх стін свого майбутнього будинку або квартири.
Станом на сьогодні, у житловому будівництві найбільш популярними матеріалами утеплення є мінеральна вата та пінопласт (пінополістирол). Коротко охарактеризуємо кожен із наведених матеріалів.

Мінеральна вата має високу тепло- і звукоізоляцію, хороший коефіцієнт вогнестійкості. Плити із мінеральної вати добре прикладаються до нерівних поверхонь. Матеріал також має високу паропроникність, що забезпечує швидке виведення вологи і просихання конструкції.

З наявних мінусів – мінвата має відносно велику вагу та доволі високу вартість.

Пінополістирольні плити, або простіше – пінопласт – суттєво дешевший та набагато легший матеріал, у порівнянні з мінеральною ватою. Також з ним краще працювати на великій висоті.

У той же час, матеріал має низькі коефіцієнти паропроникності і звукоізоляції, відноситься до так званих «горючих» матеріалів. Тому у багатоповерхових будинках його рекомендовано  використовувати у поєднанні із обрамленням вікон та дверей мінеральною ватою, або іншим негорючим матеріалом. У багатоквартирному будинку через кожні три поверхи повинні облаштовуватись суцільні пояси з негорючих теплоізолюючих матеріалів.

Скориставшись дописами та консультаціями спеціалістів компанії «Атланта Нерухомість», ви з легкістю зможете обрати для себе кращий варіант нового житла, яке буде відповідати усім вашим потребам та запитам.

Телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 або пишіть – з радістю допоможемо

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *