«Нещодавно мав круту бесіду із бізнесменом-інвестором, котрий займається довгостроковою і подобовою орендою житла. Отримав масу цікавих інсайтів, одним із яких зараз поділюсь з вами» – розповідає менеджер відділу житлової нерухомості Хоміч Дмитро.

Отже – існує суттєва різниця у підготовці і наповненні квартири під довгострокову оренду і подобову здачу. Основні відмінності такі:

Довгострокова

стиль – інтер’єр більш нейтральний;

меблі – достатньо поставити основні меблі, позначити функціональні зони;

техніка – «великої» техніки буде достатньо;

декор – «великий» текстиль і трохи лаконічного декору для створення атмосфери достатньо;

посуд та побутові дрібниці – абсолютно не потрібні.

Важливо створити ескіз затишку та залишити опцію фінального облаштування майбутнім мешканцям під їх особистий смак.

Подобова

стиль – виразний інтер’єр зі своїми «фішками» вигідно виокремить вашу квартиру від конкурентів та виділить вас на їхньому фоні;

меблі – потрібно в деталях продумати функціонал квартири та закупити під нього всі меблі;

техніка – крім великої побутової техніки ставимо всю повсякденну дрібну: на зразок чайника, кавомашини, тостера, фена, пилососа і т.п.;

декор – детальніший і насиченіший, ніж у довгостроковій оренді;

потрібно продумати та закупити всі побутові дрібниці та розхідники – від посуду та рушників до одноразових тапок та ватних паличок.

Важливо створити затишне та функціональне житло, виявити турботу в дрібницях – саме це дуже цінують гості в подобовій оренді.

Якщо Ви маєте намір вигідно інвестувати у нерухомість з опцією її подальшої здачі в оренду – телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79, в робочих портфелях менеджерів «Атланти Нерухомість» є кілька цікавих об’єктів у потрібних для даної мети характеристиках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *