Якщо одного краба помістити у відро, він із нього вибереться. Якщо ж у відрі виявиться кілька крабів – вибратись не зможе жоден. Як тільки котрийсь з бранців починає видератися на волю,  інші чіпляються за нього і своєю вагою стягують униз.

Власне, це і є «теорія краба», котра з позиції людської ментальності може звучати так: якщо у мене не виходить досягти чогось, то й ти – не зможеш.

«Для чого тобі продавати свою квартиру – ти і так добре живеш, кращого вже не знайти»

«Навіщо тобі та новобудова – живи у своїй хрущовці: ми ж живемо і нам нормально»

«Ой, та у проживанні в окремому будинку взагалі немає нічого хорошого» …

А у вашому оточенні є такі «порадники»?

Починаючи роботу з черговим клієнтом, наш фахівець з продажу житлової нерухомості Дмитро Хоміч завжди проговорює стратегію спільної взаємодії і ще на початку співпраці акцентує важливий психологічний момент:

Не варто розповідати токсичному оточенню про свої плани ВЗАГАЛІ. Не потрібно розпорошувати енергію і всім довкола щось доводити і сперечатись. Хтось називає це «не зурочити», а Дмитро називає  це «не витрачати ресурс».

Люди рідко щось радять «по-доброму», більшістю рухає власний страх чи заздрощі до чужих  успіхів.

Залучайте до важливих процесів людей, котрі реально можуть допомогти. І якщо ваше питання стосується житлової нерухомості – телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79, тут Ви знайдете спеціалістів, котрі реально на Вашій стороні і готові сприяти у досягненні Вами максимально успішного результату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *