Вирішили продати власне житло і не знаєте, з чого розпочати? Ось типова послідовність кроків, які дозволять Вам зменшити час та збільшити потенційну вартість власної  нерухомості:

  • Підготовка документів. Документи необхідно підготувати ЗАЗДАЛЕГІДЬ. Це дозволить суттєво зекономити час, коли процес продажу буде запущено. На даному етапі доцільно: перевірити фізичну наявність правовстановлюючих документів, узаконити перепланування (якщо таке мало місце), виписати мешканців і знайти для них нове місце прописки, усунути заборгованість по комунальних послугах тощо.
  • Формування ціни. Це – один із найважливіших аспектів продажу. Ціна повинна бути реалістичною і відповідати середнім ринковим показникам. Якщо цінові очікування завищені – марнується час на усвідомлення реальної вартості житла та зниження ціни до прийнятної ринком. Якщо ж нерухомість недооцінена – продаж відбудеться швидко, але буде втрачено частину прибутку. Щоб сформувати об’єктивну вартість житла, варто ретельно проаналізувати аналогічні пропозиції на ринку та порадитись із фахівцями – наприклад, зателефонувавши на (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 спеціалістам компанії «Атланта Нерухомість».
  • Передпродажна підготовка. Практикою доведено, що внесення навіть незначних клінінгових коректив у першочерговий вигляд об’єкта нерухомості дозволяє підвищити його вартість та сприятливо впливає на розширення потенційного попиту. Не полінуйтесь звільнити житло від усіх непотрібних речей і організуйте масштабне прибирання – витрачені зусилля точно будуть компенсовані вищою вартістю продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *