Не люблю давати безкоштовні поради, які звучать  в стилі “слухай, хочу тут квартирку купити, підкажи, куди там сходити, що перевірити і чи взагалі хороший варіант. Ну, ПО ДРУЖБІ“, — ділиться наш менеджер Хоміч Дмитро

Я не жадібний на безкоштовні поради, але, приймаючи подібний виклик, автоматично проектуєш на себе відповідальність за результат. Це ж не бажання отримати просту товариську пораду – людина очікує на твій дозвіл виконати певну конкретну дію, паралельно отримавши гарантії відсутності будь-яких ризиків для себе.

Це як знайомому лікарю на вулиці сунути своє червоне око або чорний зуб і запитати “я тут спиртом  фігану і таблеткою якоюсь закинусь, щоб по лікарнях не шастати лишній раз, ага?“.

І кого ми недобрим словом будемо згадувати, якщо втратимо очі або зуба – себе або друга-лікаря,  який начебто ж сказав «що в принципі можна».

Медичні заклади, агентства нерухомості і юридичні контори не просто так організовані – це сукупність досвіду і чітких процесів щодо захисту від дурня і форс-мажорних обставин.

Будь-які дії «в обхід», «на власний розсуд» або «по дружбі» – на Ваш особистий страх і ризик.

І ще – не плутайте «консультацію» з «порадою».

  • Порада – теорія без обов’язкової прив’язки до практичних дій.
  • Консультація – це відповідь, що ми зможемо зробити у Вашій конкретній ситуації, чого – не зможемо, а чого – робити взагалі не варто.

Звертайтесь за консультаціями.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *