Зізнаюсь: тільки-но Зеленський почав бажати нам усім «36.6», найперше, про що я подумав – мова йде про курс долара, а не про бажану температуру.

Ніякого сарказму – у наших школах й університетах немає курсу «Як вижити при падінні гривні» лише тому, що ці навички українцям передаються Г-Е-Н-Е-Т-И-Ч-Н-О.

А, як відомо, ніщо так не впливає на учасників ринку, як курс американських фантиків – долар не лише впливає на актуальні ціни, але й підвищує тиск і температуру в усіх учасників процесу не згірше будь-яких вірусів.

Щоправда – очікуваного валютного стрибка так і не відбулось, попри динамічні курсові коливання.

Не берусь робити далекоглядних прогнозів («стабільна нестабільність» – як на мене, найкращий термін, що характеризує більшість всього, що відбувається у нашій країні), але можу констатувати наступне – ми живемо у часи великих змін і сфера житлової нерухомості не є винятком: ринок став динамічнішим, клієнт – більш  вимогливим, рішення приймаються оперативно й на основі чіткого аналізу.

Змінились й інструменти пошуку покупця на аналогову нерухомість: до прикладу, у компанії «Атланта Нерухомість» стандартна стратегія продажу об’єкта передбачає створення індивідуального  маркетингового плану під кожну конкретну квартиру/будинок, проведення професійної фото/відео сесії, активну роботу з соцмережами (фейсбук/інстаграм), поширення оголошень на основні (OLX, ДомРіа) й альтернативні інтернет-ресурси (до 30-ти інформаційних платформ), кількаетапну поклейку паперових оголошень (від 400 одиниць) і потужну роботу з власною клієнтською базою компанії (від 30-ти реальних заявок на купівлю схожого житла).

А більшість власників житлової нерухомості і далі розміщують одне безкоштовне оголошення, з неякісними фотографіями/ текстом й місяцями «чекають» «свого» покупця, з думкою «кому треба, той і так знайде і купить».

Не знайде і не купить.

І не потрібно списувати невдачу з продажем на тяжкий рік і клятий коронавірус – потрібно адаптовуватись до змін і більш наполегливо працювати.

Маєте час, ресурси й натхнення, щоб організувати процес самостійно – дерзайте.

Хочете отримати максимальний результат і в оптимальні терміни – просто зателефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *