Якщо коротко – ціни падають.

Для адептів думки «зараз багато переселенців із грошима, які точно будуть купувати» – рекомендую пройтися по нотаріальних конторах і поспостерігати за «шаленими» чергами охочих посвідчити договори купівлі-продажу нерухомого майна.

А ще краще – поцікавтесь реальною кількістю проведених угод. Повірте, будете вражені.

Зрозуміло, просідання вартості, у першу чергу, стосується «вторинки», де несучасний ремонт ще більше втратив свою цінність, а централізоване опалення, в умовах анонсованої урядом «найважчої зими в історії країни», загрожує стати надмірним тягарем для будь-якого бюджету. І не ведіться на фантастичні цінники на ОЛХ – там 90% власників не можуть і близько обґрунтувати логіку свого «ціноутворення».

І місяцями чекають «свого клієнта»: без дзвінків, без оглядів, з паршивою безплатною рекламою.

Хтось апелює до цін в новобудовах – так, тут цінники не впали: більшість забудовників заморозили довоєнні ціни й прямо заявляють про неминучість подальшого росту вартості квадратів (девальвація гривні, здорожчання будматеріалів, підняття цін на пальне, знищення довоєнної логістики транспортування матеріалів будівництва і т.д.).

Але – проглядаючи пропозицію на ЛУН потрібно чітко усвідомлювати різницю між заявленими цінами від забудовника і реальним покупецьким попитом – ще ніколи війна в країні не була великим стимулом до інвестування у квадратні метри, тим більше – якщо їх ще й не здали в експлуатацію.

Тому даємо всім учасникам ринку дві короткі безкоштовні поради:

Продавцям нерухомості меседж наступний: «кому треба, той і купить» не проходить, працюйте «по ринку», особливо – якщо купуєте зустрічний варіант.

Порада покупцям: «30 тисяч чистими та вже» є не тільки у вас, тому не грайте у рулетку безмірного торгу на дійсно хорошому варіанті, щоб потім не кусати лікті за втраченим об’єктом.

Маєте чіткий намір продати нерухомість – телефонуйте (067) 450-69-79, (099) 450-69-79, витягнемо максимум в умовах сьогоднішнього ринку. Звісно – без обіцянок про золоті гори та казок про єдинорогів.

Шукаєте житло для купівлі – вже знайомий вам телефон (067) 450-69-79, (099) 450-69-79, маємо чудові варіанти з не перегрітими цінами та адекватними власниками.

Просто хочете поспілкуватись на тему нерухомості – пишіть в дірект, наш маркетолог зуміє відволікти вас від буденних новин у вайбері/фейсбуці/телеграмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *