Дзеркала в ліфтах. Задумувались колись, навіщо вони?

Окрім нині популярної розваги – заселфитись, вони мають цілком обґрунтовані функції.

Забезпечення додаткової безпеки.

– Людина при вході в кабіну ліфта має можливість побачити, хто заходить за нею.

– Для людей в інвалідних візках, що не можуть розвернутись всередині і, яким виходити доводиться задом, це допомагає бачити та оцінювати простір довкола аби самим не перечепитись об щось і нічого/ нікого не зачепити.

Економія часу.

– Коли ти маєш можливість поспішаючи кудись, оцінити свій зовнішній вигляд додатково, не додатково витрачаючи час у ванній кімнаті чи передпокої : поправити комір чи краватку, зняти з одягу зайву ворсинку чи залишок шерсті домашнього улюбленця, що проводжає завжди до дверей, поправити зачіску чи підфарбувати губи… Список можна продовжити…

Психологічна функція.

– Дзеркало додає простору, а отже люди з клаустрофобією не почуваються в замкненому вузькому просторі.

– На відображення в дзеркалі завжди можна відволікти дитину, що до того була не в гуморі.

– Та й, власне, вертаючись до другого пункту, переконатись, що ти ок виглядаєш чи банально посміхнутись собі та покращити цим настрій.

Ну і крута штука, про яку мало хто здогадується і до якої дійшли свого часу виробники ліфтів для висоток.

В еру індустріалізації, коли кількість поверхів у будівлях почала стрімко нарощуватись, люди почали скаржитись на повільність руху ліфтів.

Одна справа розробити новий, більш швидкісний продукт для встановлення в будинках, що лише планували збудувати. А от заміна старих на нові передбачала б значні затрати.

Креативні рішення в таких випадках можуть стати в пригоді. І от таким рішенням стало дзеркало.

Звичайно його не впровадили одразу скрізь. Були проведені дослідження, які виявили, що в однакових кабінах ліфта без дзеркала і за його наявності, люди по іншому відчувають час проведений в кабіні. Умовно, дивлячись на стелю, двері, нехай і екран з відрахунком поверхів, люди нудились і їм частіше здавалось, що ліфт їде повільно, а наявність дзеркала відвертала увагу і пасажирам здавалось, що ліфт просто рухається швидше.

Ось така от проста і, як виявилось потрібна річ – дзеркало в ліфті! Тож, якщо у вас іще немає – подбайте! Це точно стане ще одним плюсом при продажі квартир у вашому будинку чи просто під’їзді!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *