Думаєте на рахунок будівництво чи придбання власного будинку у місті, але до кінця не впевнені у перевагах цього варіанту?

Ось Вам мінімум п’ять причин, щоб розглядати міський будинок як оптимальний варіант для особистого проживання:

  1. Ви заощаджуєте на транспортній логістиці. Дорога в місті зазвичай асфальтована – великовантажна та будівельна техніка пройдуть до будмайданчика незалежно від погоди та пори року. Власне – як і транспорт з доставки меблів/дрібних речей чи пасажирське таксі.
  2. Швидке і простіше підключення/експлуатація міських інженерних мереж. Електрика, газ, водопостачання, каналізація, інтернет – фактично у вільному доступі. Приєднатися чи використовувати будь-яку із перерахованих комунікацій Вам обійдеться дешевше, ніж у приміському секторі – немає потреби «тягнути» їх здалеку або платити додаткові платежі у чинний «кооператив».
  3. Близькість ділових центрів. На роботу або офіс своєї компанії Ви дістанетесь однаково швидко і влітку, і взимку. Як особистим автомобілем, так і громадським транспортом.
  4. «Дитяча» інфраструктура – поруч. Довезти малолітніх дітей у заклади  дошкільної освіти – без проблем. Старші діти не будуть  спізнюватися на заняття у коледж чи університет. Завжди можна скористатися послугами державних/приватних медичних центрів або осередків художньої/спортивної діяльності.
  5. Доступність закладів відпочинку і побуту. Дістатись до супермаркету або кафе у місті, зазвичай, не викликає надмірних труднощів. Схожа ситуація і з відвідинами спортзалів, розважальних закладів чи кінотеатрів.

До речі, у компанії «Атланта Нерухомість» якраз є чудові варіанти міських будинків, які поєднують в собі усі вище перераховані моменти. Щоб переконатись – телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *