Побутує думка, що у процесі продажу купівлі-продажу житла більше ризиків несе покупець, у той час як інтеграція в угоду сторони продавця завершується на етапі посвідчення договору в нотаріуса і отримання коштів. У той же час, фахівці компанії «Атланта Нерухомість» рекомендують звернути увагу як мінімум на три важливі моменти, котрі варто зробити продавцю відразу після продажу своєї нерухомості.

Отже:

  1. Попросіть у нотаріуса нотаріально завірену (або хоча б звичайну) копію договору купівлі-продажу.
  2. Зберігайте квитанції про сплату наявних податків.
  3. Переконайтесь, що новий власник (тобто – покупець), заключив нові договори на постачання комунальних послуг, щоб уникнути непорозумінь стосовно майбутніх неправомірних нарахувань. В разі крайньої потреби – напишіть заяву на розірвання діючих договорів, які оформлені на попереднього власника нерухомості (тобто – Вас).

Зазвичай – вище перерахованих дій достатньо після завершення стандартної угоди. Однак, задля того, щоб не виникало будь-яких надзвичайних ситуацій, рекомендуємо отримати додаткову консультацію фахових спеціалістів, послугами яких можна скористатись за тел. (067) 450-69-79; (099) 450-69-79.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *