Сьогодні поговоримо про те, де можуть економити забудовники приватного будинку.

Невстановлення армопоясу під дахом.

Простими словами, армопояс – це невелика монолітна стрічка (контур), яка заливається на верхній край стіни по периметру всього будинку. Армопояс використовується для укріплення споруди, запобігання появи тріщин в стінах при усадці, при сейсмічній активності, дає підвищену опірність до поривів вітру.

До прикладу, значна кількість забудовників встановлюють дах прямо на стіни будинку – так звісно дешевше і швидше, але однозначно менш якісно і безпечно.

Неякісна дошка в основі конструкції даху. Дошка повинна бути якісною, рівною, без дірок, необхідної вологості і оброблена антисептиком задля вогнебіозахисту – щоб через пару років дах не перетворився в труху.

Наявність будівельного сміття на ділянці. Буває, що залишки цегли, пісок, глина та інше сміття подекуди виглядають з-під землі на подвір’ї будинку, що продається. Їх могли залишити будівельники, економлячи на вивозі сміття та об’ємі привізного чорнозему. Врахуйте, що на такій основі можливі проблеми з висадкою газону, квітів і облаштування ландшафту території.

Недбала гідроізоляція фундаменту. Бетон, яким заливається фундамент або виготовляються ФБС-блоки – є гігроскопічним матеріалом (тобто є таким, що здатен вбирати вологу з довколишнього середовища), тому дуже важливо грамотно зробити гідроізоляцію. Це перешкоджає промерзанню стін в зимовий період та утворенню цвілі. Гідроізоляція повинна бути ретельною, з використанням сучасних обмазувальних/рулонних матеріалів, а не з бітуму чи його похідних. Зрозуміло, що далеко не кожен забудовник дотримується необхідних стандартів і більшість намагається банально зекономити.

Бажаєте придбати власний будинок, але не орієнтуєтесь у базових критеріях вибору і технічних характеристиках об’єктів – телефонуйте                     (067) 450-69-79; (099) 450-69-79, спеціалісти компанії «Атланта Нерухомість» допоможуть зробити найкращий вибір!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *