Ось мій суб’єктивний перелік трьох типів квартир, які все більше втрачають популярність у середовищі покупців нерухомості:

Великогабаритні квартири

Як і «вторинка» із центральним опаленням, так і просторі новобудови з «автономкою» – запит на розкішні просторі апартаменти помітно знизився. Обираючи габаритні варіанти, покупці все частіше стали зупиняти свій вибір на окремих будинках або різновидах котеджних будівель (таунхауси, дуплекси, смартхауси та ін.) – карантин суттєво підкорегував  бачення людей стосовно комфортної кількості сусідів поруч із власним житлом. Велика квадратура в умовах українського тарифного геноциду – взагалі як добровільний постріл в коліно. Своє коліно, якщо що.

До того ж, останнім часом на ринку нерухомості взагалі  спостерігається скорочення середньої площі квартир, що купуються: затребуваність невеликих лотів зростає, ергономічність рулить і такі речі, як «євродвушки/євротрьошки» стають все більше популярними.

Квартири без ремонту

Якщо популярність (і вартість) квартир з  ремонтом з року в рік тенденційно зростає, то квартири без внутрішнього оздоблення суттєво просіли у плані покупецьких запитів. Тут мова і про банальне стереотипне уявлення людей про ремонт («так тут ще треба вкласти пійсят тисяч»), так і відкрите небажання витрачати час на такий перспективно-тривалий процес.

Все більш затребуваними стають квартири «під ключ», причому не просто з базовою обробкою, але і з частковим вмеблюванням – зазвичай йдеться про кухонний гарнітур і базову  комплектацію санвузла.

Квартири без балконів

Пандемія COVID-19 і карантин показали гостру необхідність у відритих приміщеннях – балконах, лоджіях і терасах. До прикладу, в умовах коронакризи у масовому сегменті новобудов зараз сформований чіткий запит на квартири з відкритою площею – навіть невеликий балкон суттєво підвищує шанси на успішний продаж.

Вивчаєте можливість інвестування у житлову нерухомість або шукаєте власне нове житло – телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79, фахівці компанії «Атланта Нерухомість» допоможуть зробити найбільш вдалий вибір!

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *