Інколи потрібно просто довіритись експертам.

З діалогу двох бізнесменів:

«Ви називаєте свою ціну, я називаю свою. Потім ми обидва сміємося і переходимо до серйозної розмови».

Діяльність рієлтора  на 90% часу пов’язана з переговорами, де у більшій чи меншій мірі підіймається питання фінансів, чи ціноутворення. А там, де обговорюються гроші – завжди є стрес і боязнь «прогадати» й «здешевити».

Тому, головна мета будь-якої угоди – не просто довести її до логічного завершення, а зробити так, щоб кожна сторона залишилася задоволеною і за результатами відчула себе переможцем.

Моделюємо ситуацію:

Покупець пропонує ціну з непоганим дисконтом, продавець готовий до торгу та одразу погоджується, угода йде до завершення або навіть відбувається. Ніби – все ок.

Однак, через деякий  час в обох сторін  виникає неприємний післясмак й можливі сумніви.

Так, у покупця закладається думка про те, що «треба було ще більше поторгуватися», а у власника зріє  теза про те, що «надто швидко погодився, можна було продати  дорожче».

Потрібно розуміти, що більшість звичайних учасників ринку нерухомості (і покупці і продавці), не так і часто здійснюють угоди купівлі-продажу, тобто – не мають значного досвіду в переговорах, не говорячи про десятки кейсів різних варіантів поведінки.

І саме тут в нагоді стануть послуги досвідченого брокера, який  вміє знайти баланс між очікуваннями  сторін і фінальним результатом, котрий дійсно задовольнить усіх.

Справжній спеціаліст може настільки  допомогти в переговорах, що його послуги обійдуться набагато менше від суми, яку кожна зі сторін може втратити при непрофесійному підході до особистісної  комунікації в питаннях фінансів.

І досі сумніваєтесь у доцільності користування послугами рієлтора? Телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 – на основі первинної безплатної консультації ви самостійно зможете вирішити, наскільки виправданою буде  подальша співпраця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *