Інколи потрібно просто довіритись експертам.
З діалогу двох бізнесменів:
«Ви називаєте свою ціну, я називаю свою. Потім ми обидва сміємося і переходимо до серйозної розмови».
Діяльність рієлтора на 90% часу пов’язана з переговорами, де у більшій чи меншій мірі підіймається питання фінансів, чи ціноутворення. А там, де обговорюються гроші – завжди є стрес і боязнь «прогадати» й «здешевити».
Тому, головна мета будь-якої угоди – не просто довести її до логічного завершення, а зробити так, щоб кожна сторона залишилася задоволеною і за результатами відчула себе переможцем.
Моделюємо ситуацію:
Покупець пропонує ціну з непоганим дисконтом, продавець готовий до торгу та одразу погоджується, угода йде до завершення або навіть відбувається. Ніби – все ок.
Однак, через деякий час в обох сторін виникає неприємний післясмак й можливі сумніви.
Так, у покупця закладається думка про те, що «треба було ще більше поторгуватися», а у власника зріє теза про те, що «надто швидко погодився, можна було продати дорожче».

Потрібно розуміти, що більшість звичайних учасників ринку нерухомості (і покупці і продавці), не так і часто здійснюють угоди купівлі-продажу, тобто – не мають значного досвіду в переговорах, не говорячи про десятки кейсів різних варіантів поведінки.
І саме тут в нагоді стануть послуги досвідченого брокера, який вміє знайти баланс між очікуваннями сторін і фінальним результатом, котрий дійсно задовольнить усіх.
Справжній спеціаліст може настільки допомогти в переговорах, що його послуги обійдуться набагато менше від суми, яку кожна зі сторін може втратити при непрофесійному підході до особистісної комунікації в питаннях фінансів.
І досі сумніваєтесь у доцільності користування послугами рієлтора? Телефонуйте (067) 450-69-79; (099) 450-69-79 – на основі первинної безплатної консультації ви самостійно зможете вирішити, наскільки виправданою буде подальша співпраця.
Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості