• Інвестування на старті будівництва. Початок зведення будинку – найвдаліший момент для придбання новобудови. Саме у цей момент – перша ланка ціноутворення, далі – вартість квадратів буде лише зростати, як правило – 3-5 разів до моменту завершення об’єкта з підняттям в межах 15-60% від початкових цін. Плюс – перші інвестори мають можливість обирати з найбільшої кількості планувань і поверхів.
  • Акції забудовників. Ювілей компанії-забудовника, «чорна» п’ятниця, новорічні знижки та ін. – не применшуйте значимість даних подій, адже «під шумок» святкової ейфорії можна реально зекономити. Звісно, за умови, що Ви ретельно відслідковуєте ціноутворення об’єкта впродовж тривалого періоду і пропонована вигода щодо вартості – дійсно реальна.
  • «Закриті» продажі. У всіх забудовників є безліч підрядників на виконання різноманітних робіт, котрі у якості оплати власних послуг дуже часто отримують не готівку, а певну кількість квадратних метрів. Такі квартири – швидкі у реалізації по «закритих» партнерських каналах, де за умови стовідсоткової оплати покупець може отримати дуже і дуже вигідну ціну – як правило, суттєво нижчу від вартості, котру озвучують у відділах продажу для звичайних інвесторів. До речі, кілька подібних квартир-новобудов зараз є у роботі спеціалістів компанії «Атланта Нерухомість» (подробиці можна дізнатись за тел. (067) 450-69-79; (099) 450-69-79)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *