Ключовий момент: якщо зустрічі немає в планах, отже – її немає у житті.

“Як рієлтор, я з готовністю відгукуюся на «понаднормові», але це повинен бути корисний процес, а не просто робочий альтруїзм” – зазначає менеджер з продажу Дмитро Хоміч.

Наприклад, на вихідних можливі:
– Показ квартири іногородньому клієнту, який планує свою поїздку і погоджує зустріч ЗАЗДАЛЕГІДЬ у будній день.
– Прийом-передача квартири після угоди купівлі-продажу. Приємне завершення процесу часто переносять на вихідні – ніхто нікуди не спішить, усі сторони на позитиві.
– Показ «гарячої» квартири – кожен день продажу надважливий, а у вихідні більше потенційних покупців дістануться до об’єкта.

Прояв рієлторського альтруїзму:
– Показ «за 15 хвилин». Проводиш час з дитиною в неділю, а тут дзвінок: «Я приїхав і хочу дивитися. ВЖЕ». Пасажир, який стрибає в поїзд з надією на краще, не прорахувавши заздалегідь маршрут поїздки – так собі клієнт для угоди в 100.000 $.
– Угода на вихідних. Нотаріальна контора функціонує за особливим графіком, банки не працюють, сервісні служби мають вихідний або скорочений день – можливі зайві нерви для всіх сторін на порожньому місці.
– Вирішення форс-мажорних обставин. Усі інстанції, котрі можуть посприяти у вирішенні несподіваних завдань, на вихідних, як правило, зачинені – реальні кроки можливі тільки з понеділка.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *