Перша зустріч, Ваш погляд зупиняється на НІЙ.

Відсутність манікюру, бруд під нігтями. Розтріпана зачіска, неохайний макіяж, одягнена без смаку. І пахне від неї … кухнею. У кращому випадку.

Захотілось з нею жити? Ні, не жити – жити ще рано. Захотілося її?

Інстинкт, бажання, миттєве захоплення – з цього ж все починається?

Аналогічне питання до жінок.

Ви ж мрієте про вродливого принца – такого, який на білому коні із легким ароматом троянд?  А не підбитого льотчика  із стійким алкогольним амбре.

На перше побачення нормальний чоловік збирається години дві. Прийняв душ, поголився, не поскупився на парфум, одягнув найкраще, що є в гардеробі. До блиску натер черевики!

А ви, жінки? Скільки часу витрачаєте на підготовку до зустрічі, де відчуваєте перспективу довшу, аніж звичайна вечеря?

Я щось не чув романтичних історій про початок стосунків із фраз типу «кому треба, той і такого/таку візьме» чи «навіщо митись – це мій природній запах».

Так і при продажі квартири – Ваш об’єкт повинні захотіти.

Тому – перед тим, як квартиру пропонувати покупцеві, готуємо її до першої зустрічі. Так, неначе збираємося на перше побачення.

Тоді набагато більше шансів почути заповітне ТАК, а не делікатне Я ПОДУМАЮ.Квартира — як жінка, її треба захотіти!

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *