Дехто може вважати, що здати в оренду фасадне приміщення в центрі міста не потребує значних зусиль. Звісно, якщо у нього вдале планування і ринкова ціна.

В компанію «Атланта Нерухомість»  звернувся власник комерційного приміщення, яке розташоване на проспекті Волі, 21, з проханням допомогти здати частину площі в оренду з умовою, що він зможе і надалі працювати  у власному приміщенні за тією ж адресою. Багато років власник займався там  фотографією.

Трішки про об’єкт:  площа 217 кв.м, приміщення було поділене на кабінети не несучими конструкціями, потребувало косметичного ремонту. Завдання було знайти орендаря, який погодиться власним коштом зробити поділ та ремонт.

Використовуючи власну «Базу потенційних орендарів», фахівці відділу комерційної нерухомості запропонували об’єкт 87 зацікавленим клієнтам.  Комусь не підійшли умови, хтось не задовольняв власника сферою своєї діяльності.  Серед потенційних орендарів  була мережа рибних маркетів «Дон Маре», власники якої вирішили відкрити магазин в Луцьку.

Після довгих переговорів підписали договір оренди.  Було зроблено багато роботи: перепланування, розширення торгового залу, збільшення потужностей по електриці, відбулися складні переговори з мешканцями будинку. Майже на кожному з цих етапів долучався фахівець Компанії «Атланта Нерухомість». Нарешті магазин відчинив свої двері для покупців.

Отож, кожен об’єкт комерційної нерухомості вимагає індивідуального підходу.

Відділ комерційної нерухомості компанії «Атланта Нерухомість»  зробить все  і навіть більше для успішної здачі в оренду саме Вашої нерухомості!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *