Інтернет-супермаркет Rozetka, який налічує в своєму асортименті понад 3,5 млн. позицій, відкрив третю точку видачі в м.Луцьку. Вона запрацювала за адресою вул.Привокзальна, 10б і розміщена на площі 123 кв.м.

Партнером у відкритті нового проекту відомого ритейлера вкотре стала компанія  «Атланта Нерухомість». Нагадаємо, на весні 2021 р. саме фахівці даної компанії зуміли віднайти необхідний по критеріях та вимогах об’єкт. Перша точка видачі у Луцьку була відкрита за адресою, пр. Волі, 15.

Компанія «Атланта Нерухомість» забезпечила досягнення потрібного результату як власнику об’єкту нерухомості, передавши йому якісного орендаря, так і магазину Rozetka, який закрив потрібну йому локацію новою точкою видачі.

Нагадаємо, щодня фахівці відділу комерційної нерухомості компанії “Атланта Нерухомість” отримують вхідні дзвінки, як від власників комерційної нерухомості, так і від бажаючих орендувати або купити приміщення.

Оскільки послуги для потенційних орендарів (покупців) є безоплатними – вони з радістю залишають свої заявки (площа, ціна, місце розташування), щоб фахівці компанії “Атланта Нерухомість” підібрали їм бажані варіанти.

Як тільки у нас з’являється новий об’єкт, менеджери відділу комерційної нерухомості вносять його в базу, яка підбирає потенційних покупців або орендарів виходячи з параметрів приміщення. Наступним кроком, менеджери одразу надсилають презентаційні матеріали потенційним орендарям (покупцям).

Тому, якщо потрібно вирішити питання у сфері комерційної нерухомості у м.Луцьку  – звертайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *