Об’єкт знаходився на ГПЗ – вул.Грабовського.

КОРОТКО ПРО ДЕТАЛІ ПРОДАЖУ

Власники 2-ної квартири звернулись до компанії “Атланта Нерухомість”, а саме до менеджера з продажу Оксани, з проханням допомогти продати їхню нерухомість.
Місцерозташування цього об’єкту підійде не кожному – це район ГПЗ, вул.Грабовського.
Квартира була повністю укомплектована (продавали з сучасими меблями і технікою) і готова для проживання. Все що потрібно від нового власника – завезти свої речі і радіти покупці.
Продавці 2-ної квартири планували продати свою нерухомість, бо хотіли купити для дітей новобудову. Вже й об’єкт надивилися!!!
Через 2 дні з моменту підписання договору про співпрацю Оксана запустила рекламу даного об’єкту. Стартували 10 січня. Покази квартири менеджер планувала на наступний день. Протягом 3 годин об’єкт оглянуло 13 потенційних покупців, кожен з яких пропонував свою ціну. Продавець, довго не думаючи, обрав найкращу для себе пропозицію.
Через три дні квартира отримала нових власників – відбулось переоформлення.

Яким чином досягли такого швидкого продажу 2-ної квартири в районі ГПЗ? До моменту запуску реклами були підготовчі моменти: надали власникам рекомендації щодо підготовки житла до продажу, зробили фото квартири, розробили медіа-план маркетингових заходів, склали макети текстових оголошень.
Для продажу об’єкту обдзвонили свою базу потенційних покупців та застосували всі наші канали просування. Одним з них є фейсбук. За допомогою цієї соціальної мережі ми отримали 34359 охоплення , 14821 взаємодію, поділились 68 разів, отримали 83 коментарі та 41 лайк. Статистика наведена за період 10-16 січня (дивіться фото-статистику).

2-ну квартиру продано за 8 днів.

Хтось святкує, а хтось і працює!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *