До компанії «Атланта Нерухомість» звернувся пан В.,  який уже багато років працює та проживає за кордоном. У нього виникла потреба продати 1-кімнатну  квартиру, яку він придбав не так давно у ЖК «Супернова», адже зникла необхідність у житлі в Луцьку.

Квартира була  на стадії ремонту – стяжка-штукатурка. Завдання було наступне: продати житло максимально дорого за конкретно визначений період часу, адже власник уже запланував приїзд в Україну і навіть придбав квитки.

Продажем займався наш фахівець Роман Вольчинський. Складність полягала у тому, що власник фізично був за кордоном та встановив досить обмежені часові рамки.

Проте нам вдалося впоратися  з цією непростою справою за тиждень! Так, через 7 днів після підписання договору про співпрацю наш замовник отримав та прийняв найкращу пропозицію  серед  запропонованих  оферт.

Що ми зробили у даному  випадку: розмістили якісні фото з текстами, які «продають», на понад 30-ти інтернет-площадках; надіслали презентації об’єкта  65 зацікавленим потенційним покупцям з власної бази; охопили 5725 людей, потенційно зацікавлених у цій нерухомості.

Що маємо у результаті? По-перше, задоволеного клієнта, який навіть перебуваючи за кордоном, з допомогою компанії «Атланта Нерухомість» зумів вигідно та швидко продати свою квартиру. По-друге, чергове успішно виконане завдання  та, звісно, моральне задоволення від процесу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *