Власник 1-кімнатної квартири  звернувся до нашої компанії, щоб продати своє житло. Квартиру він придбав на етапі зведення ЖК «Яровиця», кошти ж йому знадобилися для завершення будівництва власного будинку.

Квартира  розташована в гарній локації – центр м. Луцьк. Значною перевагою оселі було те, що будинок на момент продажу був вже зданий. Мінусом помешкання був ще не запущений ліфт, саме житло розташовувалось на 13-му поверсі з 14-ти загальних. Також квартира була обладнана двоконтурним електрокотлом, тому наявність опалення та гарячої води напряму залежало від електропостачання будівлі. Не кожен погодиться на купівлю такого помешкання, адже більшість новобудов обладнані газовими котлами.

Для пришвидшення продажу об’єкта наш менеджер Ірина Лухтай обдзвонила базу потенційних покупців  та використала всі можливі шляхи просування квартири. За допомогою фейсбуку інформацію про продаж цієї квартири дізналися 29 056 осіб, відбулось 13 568 взаємодій, публікацію поширили 58 разів та було отримано 67 коментарів.

Вдало продумана маркетингова стратегія просування квартири швидко привернула увагу потенційних покупців. Охочі оглянути оселю з’явились відразу після запуску реклами і вже на наступний день були заплановані покази.

Отримана цінова пропозиція задовольнила власника, а майбутні покупці отримали консультацію, оскільки виявили бажання перепланувати санвузол. У результаті всі залишилися задоволені. Продавець отримав гроші, а покупець ключі від омріяної квартири.

У підсумку, однокімнатну квартиру в ЖК «Яровиця» було продано лише за тиждень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *