Менеджер відділу комерційної нерухомості Компанії “Атланта Нерухомість” Ольга Синиця зустрілася з власником, який розповів, що ось уже рік намагається продати приміщення за 75 тисяч доларів. І зовнішню рекламу розмістив, і розповів знайомим,  і на дошках оголошень об’єкт є, а результату, на жаль, не було. Саме тому й звернувся до фахівців відділу комерційної нерухомості Компанії “Атланта Нерухомість”.

Проаналізувавши ціни, ми запропонували почати з 95 тисяч доларів, але попросили зняти зовнішню рекламу з приміщення з їхніми контактами і старою ціною. На це власники ще раз наголосили, що за рік не продали об’єкт за 75 тисяч, а кошти їм необхідні якомога швидше. Зрештою ми переконали власників, що цифри обґрунтовані, і вони можуть нам довіритися.

Зауважимо, у нас вже є роками напрацьований ефективний алгоритм, який дає максимальний результат з пошуку клієнтів на будь-який об’єкт.

Для початку ми опрацювали власну базу потенційних клієнтів на купівлю приміщень. Об’єктом зацікавився один з інвесторів. Ми почали з ним спілкуватись щодо характеристик приміщення та запевнили, що у випадку здачі приміщення в оренду його інвестиція не лише швидко окупиться, а й він отримає чималу вигоду.

Через тиждень роботи над об’єктом нам зателефонував власник і запитав, чи ми щось взагалі робимо – адже на приміщенні ще не було зовнішньої реклами та не було повідомлень на жодній з дошок оголошень.  Ми пояснили власнику, що у нас є певні алгоритми і ще не всі інвестори з бази дали остаточну відповідь.

Тим часом ми домовилися про показ із потенційним покупцем. Він знав, що пропозиція ексклюзивна, і якщо він відмовиться, то вже наступного дня приміщення з’явиться на дошках оголошень у відкритому доступі. На показі він переконався, що приміщення в реальності відповідає всім описам і попередньо заявленим характеристикам. Далі був етап переговорів, в результаті яких власники взяли завдаток і зафіксували вартість приміщення – 88 тисяч доларів.

Проте одразу після вручення завдатку покупець почав переживати і сумніватися в реальності обіцяних цифр з окупності. Тож ми одразу домовилися підписати в нотаріуса договір про пошук орендарів.

Після зустрічі в нотаріуса вже новий власник об’єкта передав менеджеру відділу комерційної нерухомості ключі від приміщення для майбутніх показів.  У той же день  приміщення подивилися двоє потенційних орендарів, один з яких одразу сказав, що приміщення підходить під його вид діяльності. У перший день власник отримав підтвердження дуже хороших цифр окупності.

Таким чином обидві сторони залишились не просто задоволеними, а реальність перевершила їхні очікування. У результаті кожен клієнт у статусі власника оплатив наші послуги.

Такі історії підтверджують доцільність використання допомоги фахівців відділу комерційної нерухомості. Ви не лише нічого не втрачаєте, а й можете отримати реальну вигоду!

Ми розуміємо, що в угодах важливо, аби кожна зі сторін залишилася задоволеною роботою рієлтора. Адже кожен покупець може стати  наступним клієнтом компанії “Атланта Нерухомість”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *