«Ой, для чого зустрічатись, я можу Вам надіслати фотографії своєї квартири» – популярна фраза власників/продавців нерухомості, яка все одно не зупиняє мене у намірах оглянути об’єкт особисто «вживу» – зазначає Хоміч Дмитро, менеджер компанії «Атланта Нерухомість».

Якщо Ви всерйоз плануєте купувати житло – Вас також не має вводити в оману гарна фотопрезентація, оскільки є речі, які можна оцінити лише на власні очі\ніс\руки.

Я переглянув безліч квартир, тому можу виокремити ряд типових проблем, які легко можна помітити в ході особистого огляду об’єкту:

Зовнішній вигляд будинку/під’їзду/міжквартирного майданчику. Інколи найвишуканіший внутрішній ремонт квартири не вартує щоденного споглядання облупленного фасаду будинку, захаращеної сходової і сумнівної репутації сусідів.

Зламані дверні ручки і замки – одного разу я серйозно поранив руку у спробах допомогти власниці відкрити вхідні двері і таки оглянути її квартиру.

Старезний холодильник, який б’ється у бескінечних конвульсіях і давно благає про евтаназію.

Скрипучі підлоги і двері – знаєте, такі, які точно не дозволять вночі непомітно дістатись холодильника.

Бита стара плитка на стінах кухні й санвузла – радянський лакшері-стайл, який інколи для повноти ефекту підфарбовують у ядучо-сині/зелені кольори.

Запахи. Оу, тут можна писати цілий трактат на тему «Чому тут так смердить і як з цим боротися». Каналізація, домашні улюбленці, їжа, сирість і т.д – жодна фотографія не передасть усю палітру можливих ароматів.

– У туалеті зливний бачок шумить так голосно, що в думках бачиш себе у човні під час рафтингу у Карпатах.

Температура. Індикатив холодно/тепло можна виміряти лише особисто – інколи жодні «чудові краєвиди з вікон» крайнього житлового поверху не вартують літнього відчуття себе сосискою на грилі, а від підлоги першого поверху реально мерзнуть ноги, не зважаючи на пухнастий килим, мягкі капці і фразу власника «не знаю, у нас тут завжди було тепло».

Інколи після огляду квартири, яка дуже презентабельно виглядала на фото, потенційний покупець готовий замовити квиток до Бангладешу – аби подалі від такого «прекрасного» житла.

 

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *