Сьогодні без лірики – тільки хардкор. Якщо ваша чудова квартира, в чудовому районі, з чудовим ремонтом – чомусь «зависла» і не продається, у 80% випадків головною проблемою є неправильна ціна 💲– вважає менеджер компанії «Атланта Нерухомість» Хоміч Дмитро.

Тому ловіть підказки, де шукати помилки у своєму ціноутворенні. А помилки неодмінно є, якщо:

✔ Ви оцінювали квартиру, опираючись тільки на квартири у своєму будинку: “Сусід продав у гіршому стані і дорожче!”, “Чув, що у нашому будинку нижче 40 000 дол. двушок не продавали”.

✔ Ви додали повну вартість ремонту (особливо сумно, якщо застарілого або незавершеного): “Моєму ремонту 10 років, але він дорогий, класичний, і ще 10 років простоїть!” або “Подумаєш, роботи не завершені! Багато чого зроблено – залишилося всього трохи підлатати!”.

✔ Ви сформували ціну, опираючись на вартість метра без врахування специфіки загальної площі: “У сусідньому будинку «однушка» з схожим ремонтом продалась за 30 000! Ділимо на метраж, множимо на мою площу – отримуємо ціну моєї «трьошки»!”

✔ Ви переоцінили свій тип будинку: “У мене міцна цегла 60-х років, не те, що ці сучасні новобудови!”

✔ Ви зробили оцінку, орієнтуючись не на ринок, а на власні потреби: “Потрібна квартира побільше + нова машина +хочу у навколосвітню подорож!”.

✔ Ви не врахували рівень будинку і під’їзду: “Подумаєш, старі ліфти, під’їзд без ремонту і баночки з недопалками біля вікна! Зате яка квартира! Який вигляд з вікон! Які меблі на кухні!”.

✔ Ваша ціна не враховує специфіку вашого об’єкта або юридичної ситуації: “Подумаєш, неузгоджене перепланування і продаж з-під застави! Покупець закохається в квартиру – і не помітить цих дрібниць!”
Ви зателефонували в агентство нерухомості – і Вам, навіть без огляду квартири, назвали високу ціну, замість коридору ймовірної ціни угоди: “Хто багато пообіцяв – той нехай і рекламує, а там подивимося!”.

✔Ви не вивчили статистику цін реальних угод – тут може допомогти лише ріелтор-професіонал.

Якщо у Вас співпали один чи кілька пунктів, то швидше всього Вам потрібна допомога з визначенням актуальної ринкової ціни. За безкоштовною консультацією з цього питання Ви можете звернутись за телефонами: (099) 450-69-79; (067) 450-69-79.

Дмитро Хоміч,
менеджер з продажу житлової нерухомості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *