Як з нашою допомогою клієнт продав квартиру і купив будинок за 17 днів – кейс успішної співпраці від менеджера компанії “Атланта Нерухомість”!

Пан Володимир звернувся в компанію “Атланта Нерухомість” стосовно продажу своєї квартири, що знаходилась в р-ні Чернишевського. Складність продажу полягала в тому, щоб серед потенційних покупців знайти того, кому б підійшла квартира на 1-му поверсі саме в цьому районі.
Головною мотивацією продажу у Володимира було бажання купити будинок чи півбудинку в межах міста з невеличкою земельною ділянкою і гаражем. Менеджер з продажу Дмитро розумів, що продаж квартири неможливий без паралельного пошуку варіантів для подальшої купівлі. Завдяки правильно розробленому маркетинговому плану по просуванню квартири на ринку нерухомості, а також грамотно проведених переговорів за участі Дмитра на даний об’єкт був створений серйозний покупецький попит.
За 17 днів активного продажу було здійснено більше 10 показів та отримано 4 цінові пропозиції від потенційних покупців, з яких власник обрав найкращу.
Враховуючи побажання клієнта щодо подальшої купівлі будинку, йому було запропоновано об’єкти з власної бази нашої компанії, об’єкти партнерів, також постійно здійснювалось консультування по нових варіантах, які з’являлися на ринку.
Операції продажі-купівлі успішно відбулися в один день. Всі залишились задоволеними, особливо пан Володимир!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *