ІСТОРІЯ ПРОДАЖУ НОВОЗБУДОВАНОГО БУДИНКУ: замість 3 років самостійного продажу власником – успішний продаж нашим менеджером протягом 2 тижнів!

Володимир звернувся до компанії “Атланта Нерухомість”, а саме до менеджера Ірини з проханням допомогти продати свій будинок на вул.Львівській. Самостійний продаж будинку власником протягом 3 років не дав позитивного результату.
Клієнту потрібно було продати новозбудований будинок площею 150кв.м.: накрита коробка з вставленими вікнами, розведеною проводкою, скважиною на території.
Завдяки оперативній роботі Ірини щодо підготовки маркетингового плану просування об’єкту на ринку вдалось досягти охоплення в соцмережах близько 10 тисяч осіб за 9 днів. Разом з іншими джерелами поширення інформації про будинок (обдзвін бази,

розклейка) було сплановано показати даний об’єкт нерухомості потенційним покупцям протягом 2 днів: перший день – 9 показів і отримано 3 цінові пропозиції, на наступний день – 3 покази, серед яких 2 повторні огляди.
Власнику будинку озвучено всі пропозиції по ціні, серед яких він обрав найвигіднішу.
Об’єкт було продано протягом 2-ох тижнів спільно з нашими колегами, які як і ми є членами Асоціації Спілки по Нерухомості (ріелторів) України.
Пізніше пан Володимир успішно по нашій рекомендації придбав квартиру в новобудові.
P.S.Колективу компанії “Атланта Нерухомість” приємно, що нас рекомендують кращим друзям, тому що після продажу-купівлі житла Володимиром до нас звернулися його знайомі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *