Дві сестри отримали 2 -ну квартиру у спадщину.
Тривалий час нерухомість здавали в оренду, але оскільки життєві обставини змінились, то постало питання продажу квартири.
За рекомендацією своїх знайомих, котрі, до речі, півтори роки тому купили один з об’єктів, який продавала компанія “Атланта Нерухомість”, власниці квартири звернулись до нашого фахівця Алли Січко за допомогою. Після надання консультації продавці підписали договір про співпрацю.
На продаж була виставлена 2-на квартира без ремонту на вул.Арцеулова.
Складність продажу полягала в тому, що квартира знаходилась на першому поверсі і в Привокзальному районі – він не всім підходить.
Значною перевагою при продажі цієї нерухомості стало планування квартири – роздільні кімнати та загальна площа – 50 кв.м.
Завдяки правильно розробленому маркетинговому плану по просуванню квартири на ринку нерухомості, а також грамотно проведених переговорів за участі Алли на даний об’єкт був створений серйозний покупецький попит. Протягом трьох днів активного запуску реклами менеджером з продажу було зафіксовано  85 вхідних дзвінків, дану нерухомість подивилось 13 потенційних покупців, отримано 3 цінові пропозиції. Власниці нерухомості, порадившись між собою, вирішили припинити продаж квартири і прийняли одну з цінових пропозицій потенційного покупця, тим більше, що переоформлення залишалося за покупцем, а там немала сума…

Завдяки технології продажу житла за 1 місяць, яка розроблена в компанії ” Атланта Нерухомість” продаж даного об’єкту успішно завершився.
2 -ну квартиру продано за 4 дні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *